X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy do Trójki- popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2007 16:00
Tak jak w tamtą niedzielę- 26 lat temu- na ulicach Warszawy znów stanęły koksowniki. To jeden z elementów akcji pod hasłem "Młodzi Pamiętają". Przy koksownikach wspominany będzie stan wojenny. Co się będzie działo jeszcze? O tym w relacji naszego reportera.
Audio

Przedstawimy fragmenty koncertu zespołu Perfekt- koncertu wyjątkowego, bo granego w stanie wojennym w klubie studenckim "Stodoła". To wtedy publiczność zamiast właściwego tekstu, śpiewała "Chcemy bić ZOMO". O atmosferze tamtych dni opowiedzą m.in. Grzegorz Markowski i Zbigniew Hołdys.

Wraz z naszą reporterką będziemy na uroczystości podpisania Traktatu Lizbońskiego, a potem opowiemy o urokach stolicy Portugalii.

Zapraszam- Robert Kantereit

 

 

Czytaj także

IPN: rozpatrzyliśmy wszystkie wątki ws. "Wujka"

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2009 07:55
28 lat po „Wujku” nadal toczą się sprawy sądowe ws. masakry: przeciw Czesławowi Kiszczakowi i prokuratorom wojskowym. IPN zapewnia, że wszystkie wątki sądowe dotyczące pacyfikacji kopalni Wujek zostały już rozpatrzone.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"W grudniu 81' najważniejsze było uspokojenie nastrojów"

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2009 17:37
Prymas Polski, kardynał Józef Glemp podkreśla, że o rocznicy wprowadzenia stanu wojennego należy pamiętać, ale także unikać podsycania do nienawiści.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marsze i inscenizacje w rocznicę stanu wojennego

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2009 11:55
W związku z 28. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego w Stalowej Woli odbędzie się Marsz Milczenia. Organizuje go Międzyzakładowa Organizacja Związkowa Solidarności Huty Stalowa Wola i zarząd Regionu Związku "Ziemia Sandomierska".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Chcemy bić ZOMO" - Kamil Wicik

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2008 18:15
Pomysł na powstanie tego reportażu wiąże się z pewną kasetą magnetofonową. To był rok 1982, klub Stodoła, ulica Baterego 10, Warszawa. Swój pierwszy koncert, po długiej przerwie spowodowanej stanem wojennym, zagrał zespół Perfect.
rozwiń zwiń