Zapraszamy do Trójki - popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2009 16:00
Jest plan B dla stoczni w Gdyni i Szczecinie. Jak oceniają go eksperci i związkowcy na wybrzeżu? Wiemy już, że katarski inwestor nie wpłacił pieniędzy na konto Stoczni. Grozi im likwidacja?

            W gospodarce się nie udaje . Udaje się w sporcie. Polskie tyczkarki staną dziś na podium Mistrzostw Świata w Berlinie. Monika Pyrek i Anna Rogowska zdobyły srebro i złoto. Gratulacje. Również od słuchaczy Trójki!

            Ponadto o tym jak zakończy sie afera gruntowa . Chodzi o powoływanie się na wpływy w ministerstwie rolnictwa i łapówki w zamian za załatwienię w ministerstwie odrolnienia działki na Mazurach.

            Przyjrzymy się też sytuacji w Korei Płd , Turcji gdzie właściciele restauracji i barów protestują przeciwko zakazowi palenia przy piwku. Bedzie tez o nadużywaniu wulgaryzmów w świecie reklamy.

            Robert Kantereit zapraszam.

Czytaj także

Roma Sarzyńska o przetargu na Stocznię Gdynia

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2009 08:58
O 9:00 rozpoczął się przetarg na 18 składników Stoczni Gdynia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Francja będzie budować w Gdyni łodzie podwodne

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2010 08:34
Francuski państwowy koncern zbrojeniowy DCNS chce budować w Polsce, a konkretnie w upadającej Stoczni Marynarki Wojennej w Gdyni, łodzie podwodne - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Inwestor z Kataru nie zapłacił w terminie za majątek stoczni.

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2009 17:45
Tajemniczy inwestor z Kataru nie zapłacił w terminie za majątek stoczni: Gdynia i Szczecińskiej Nowej. O tym co dalej ze stoczniami i ... ministrem skarbu rozmowa z popsłami Andrzejem czerwińskim z PO i Dawidem Jackiewiczem z PiS. Beata Michniewicz.
rozwiń zwiń