Zapraszamy do Trójki - popołudnie

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2010 16:00
Dziś kończy swoje obrady Komisja Hazardowa.

Raport z jej prac jest obszerny, ale nie za bardzo tłumaczy zjawisko korupcji i powiązania świata biznesu i polityki. Z pewnością wkrótce o całej sprawie zapomnimy... Pamiętać zaś będziemy z pewnością zgrabne, czasami błyskotliwe, a na pewno wzajemnie uszczypliwe uwagi posłów zasiadających w Komisji.

Tłumaczą, że zapomnieli, nie zdawali sobie sprawy. Kto taki? Kierowcy, którzy zostali przez drogówkę przyłapani na przekroczeniu prędkości.

Pracują przez chwilę, tymczasowo. Czy mają szansę na stałe zatrudnienie? Pracownicy czasowi.

Cieszył się jak dziecko, że wygrał, ale pomylił się w obliczeniach. Wczoraj na Tour de Pologne Włoch Marco Marcato, który na 7 km przed końcem miał 22-sekundową przewagę nad peletonem podniósł ręce w geście triumfu i prawie się zatrzymał! Chwilę później został wchłonięty przez resztę stawki. Powinien pojechać jeszcze jedno okrążenie. O pomyłkach w sporcie w popołudniówce.

Robert Kantereit zapraszam.

Czytaj także

Sobiesiak wygrał. Komisja za zamkniętymi drzwiami

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2010 13:07
Nie mam nic więcej do dodania”, ‘’Odmawiam odpowiedzi” – kluczowy świadek komisji hazardowej Ryszard Sobiesiak nie współpracuje ze śledczymi w części przeznaczonej na pytania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hazardowa bez emocji, "słaba pamięć i upływ czasu"

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2010 11:10
Członkowie sejmowej komisji hazardowej niewiele dowiedzieli się od przesłuchiwanego polityka PSL, Jana Kubika.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ten człowiek chce opanować polski hazard

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2010 08:00
Zbigniew Benbenek, zwany przez bohaterów afery hazardowej "Perkusistą", chce zbudować imperium hazardowe, na które może złożyć się nawet 40 kasyn, zapowiada "Puls Biznesu".
rozwiń zwiń