"Zapraszamy do Trójki" z naszą własną Alejką

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2011 15:30
Już wiemy, że na pewno będzie: Alejka im. Radiowej Trójki. I to w pobliżu naszej siedziby. Radni Warszawy podjęli już decyzję w tej sprawie. Na uroczyste przybijanie tabliczki Radiosłuchacze będą oczywiście zaproszeni.
Audio

Wniosek do Rady Miasta st. Warszawy skierowała dyrektor Trójki Magda Jethon. - Cieszymy się ogromnie, że marzenie naszych Słuchaczy, a także Zespołu wreszcie się spełniło – mówi szefowa Trójki. - Nasza stacja mocno identyfikuje się z miejscem, w którym działa od tak wielu lat. W związku z tą radosną nowiną przygotowujemy już dla naszych słuchaczy niespodziankę. Obiecujemy spektakularne i bardzo "trójkowe" wydarzenie odpowiadające charakterem Programowi 3.

Głównie politycy PiS-u ale również i PO miewają wykłady w kościołach katolickich. Skąd taka tradycja? Czy politycy innych opcji bywają zapraszani do wygłaszania podobnych pogadanek?

Trwa rok talentów w polskich szkołach. Jak w procesie edukacji zdolne dzieci są wyławiane? Czy mają rzeczywiście możliwości rozwoju swoich zainteresowań?

Spotkał ich w Porcie Czerniakowskim nasz reporter. Adam Malecki rozmawiał z flisakami XXI wieku - artystami, żeglarzami, którzy płyną Wisłą do Gdańska i opowiadają o swoich wrażeniach i przeżyciach. Płyną w łodziach - replikach z XVII wieku i w dodatku samodzielnie skonstruowanych.

Na deser – Cordon Bleu - dziś kurczak z pieczarkami, wprost znad Loary.

A w "Pulsie Trójki" gośćmi Beaty Michniewicz będą: Katarzyna Piekarska wiceprzewodnicząca SLD i Mariusz Witczak – wiceprzewodniczący Klubu Senatorów PO.

. Uwaga - zaczynamy wcześniej - o 17.40.

Robert Kantereit i Roma Leszczyńska

Zapraszamy od 16.00 do 19.00!Czytaj także

"Ta alejka się radiowej Trójce po prostu należała"

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2011 05:30
Biegnąca wzdłuż Kanału Piaseczyńskiego alejka spacerowa w parku Agrykola będzie nosiła nazwę "Aleja Radiowej Trójki".
rozwiń zwiń