Trójka śledzi przygotowania do Euro

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2012 14:38
Jak zwykle podejrzymy też naszą 11-stkę podczas treningów. Proszę chociażby posłuchać jak Ludovic Obraniak mówi po polsku.
Stadion w Poznaniu
Stadion w Poznaniu Foto: Wikimedia Commons CC


Jeśli zagraniczni kibice podczas Euro trochę narozrabiają to ewentualna kara grzywny trafi do budżetu kraju, z którego pochodzą.
W studiu pojawią się goście: wolontariuszki na Euro, telefonicznie połączymy się z prezydentem Poznania Ryszardem Grobelnym, by porozmawiać o przygotowaniach tego miasta do Mistrzostw Europy.
Ta partia funkcjonuje w Polsce ale identyczną, a przynajmniej o identycznej nazwie, utworzono dziś  w Rosji. Chodzi o Platformę Obywatelską.
"Zapraszamy do Trójki" między 16 a 19,
Robert Kantereit i Roma Leszczyńska

Czytaj także

EURO 2012 bez barier

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2012 14:52
W Europie żyje ok. 50 mln osób niepełnosprawnych, połowa z nich nigdy nie uczestniczyła w żadnym wydarzeniu sportowym. Projekt "Respect Inclusion - Football with No Limits" ma umożliwić im udział w Euro 2012.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pikniki, ultrasi i chuligani. Na stadionach wrze

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2012 20:00
- Mitem jest, że Anglicy poradzili sobie z chuligaństwem. Udało im się to, co nam: wypchnęli chuliganów poza stadiony – mówił dr Przemysław Piotrowski, autor książki "Chuligani a kultura futbolu w Polsce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Euro-przygotowania na cenzurowanym

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2012 10:20
Najlepiej, gdyby na czas Euro mieszkańcy Warszawy wzięli miesięczny urlop - proponują w Trójce publicyści. Rozkopane miasto to dopiero początek problemów stolicy. Z największym kłopotem zostaniemy po mistrzostwach, bo jak wykorzystać potem Stadion Narodowy...
rozwiń zwiń