Polityka w internecie i inne kłopoty

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2012 15:36
Młody wyborca nie interesuje się polityką! Bo politycy nie potrafią ze swoimi założeniami, planami, programami dotrzeć do młodego pokolenia chociażby poprzez portale społecznościowe. A młodzi wiedzę o polityce czerpią głównie z Internetu.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Wikimedia Commons

Nasz dzielny żeglarz Pan Kuba – nadal na pełnym  morzu – w dobrej formie i ogromną nadzieją na pokonanie trasy z Europy do Ameryki śladami Krzysztofa Kolumba.   
Opryszczka – wydaje się banalną sprawą. Ale przy niekorzystnym zbiegu okoliczności może prowadzić do poważnych powikłań neurologicznych.
Powstaje dokument o rotmistrzu Witoldzie Pileckim. Na razie nie wiadomo czy projekt dojdzie do skutku …jaki inne postaci historyczne byłyby godne przypomnienia?
Trzy osoby dziennie dowiadują się o tym, że są zarażone wirusem HIV. To wcale nie oznacza choroby AIDS. Ale badać się warto, bo dosyć często zdarzają się zarażenia nie tylko w tzw. grupach ryzyka. 

"Zapraszamy do Trójki" dziś od 16.05 do 19.00

Robert Kantereit i Roma Leszczyńska

Czytaj także

Panie pośle, chciałbym z panem porozmawiać

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2012 19:32
Dr Jarosław Zbieranek (Instytut Spraw Publicznych): Brakuje interakcji między politykami a społeczeństwem. Internet jest najlepszym sposobem, by to zmienić.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Celebrytyzacja polskiej polityki?

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2012 19:41
- Nie jest to zły proces, jeśli politycy nie zapominają o tym, że mają jakieś programy - mówił w Jedynce doktor Olgierd Annusewicz, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hofman na Twitterze: check out my ride

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2012 21:07
Rzecznik PiS Adam Hofman, najprawdopodobniej przez przypadek, zdradził na swoim oficjalnym koncie na Twitterze co robi w wolnym czasie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zrób test na HIV, anonimowo i bezpłatnie

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2012 14:00
"Test na HIV. Test na odpowiedzialność" - to hasło obchodów Światowego Dnia AIDS. Przypada on w najbliższą sobotę.
rozwiń zwiń