Ludzie listy piszą

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2012 14:55
Od 1 stycznia koniec z monopolem Poczty Polskiej. Na razie jednak nawet ustawa o usługach pocztowych nie została uchwalona.
Ludzie listy piszą
Foto: Glow Images/East News

Dopiero dziś pracuje nad nią Senat. Czy grożą nam kary za opóźnienia od Unii Europejskiej?

Rosja ma być wielka i szczęśliwa. Tak można w wielkim skrócie podsumować polityczne wizje prezydenta Władimira Putina, wygłoszone podczas dzisiejszego orędzia do narodu…

Kuba Strzyczkowski już odpoczywa po męczącym rejsie szlakiem Kolumba, ale dziś odwiedza jeszcze plażę w miejscowości Sainte-Marie, gdzie 500 lat temu suchą stopę postawił Krzysztof Kolumb.

W departamencie Aveyron, który jest oznaczony na administracyjnej mapie Francji numerem 12-stym wszystko dziś związane jest z 12-stkami: o 12.00 wszyscy wyszli na obiad za 12 euro, składający się z 12 dań. To w związku z nietypową datą.

A we Włoszech w miejscowości Como problem z jerzykami….O tym w relacji Adama Maleckiego.

"Zapraszamy do Trójki" dziś od godz. 16.05

Robert Kantereit i Roma Leszczyńska

Czytaj także

Z wizytą na Gwadelupie

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2012 14:28
Wiemy już, że dopłynął i ma się dobrze. Nasz kolega, bohater, śmiałek - Kuba Strzyczkowski przepłynął Ocean Atlantycki i odpoczywa. Z nim i jego asystentem Marcinem Łukawskim połączymy się po 16.00.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W poszukiwaniu tematów ważnych

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2012 14:40
Włożysz kartę do bankomatu. Po chwili na ekranie wyskoczy komunikat: "Wypłata gotówki tylko z prowizją. Czy chcesz kontynuować?". To nie żart.
rozwiń zwiń