X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ludzie listy piszą

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2012 14:55
Od 1 stycznia koniec z monopolem Poczty Polskiej. Na razie jednak nawet ustawa o usługach pocztowych nie została uchwalona.
Ludzie listy piszą
Foto: Glow Images/East News

Dopiero dziś pracuje nad nią Senat. Czy grożą nam kary za opóźnienia od Unii Europejskiej?

Rosja ma być wielka i szczęśliwa. Tak można w wielkim skrócie podsumować polityczne wizje prezydenta Władimira Putina, wygłoszone podczas dzisiejszego orędzia do narodu…

Kuba Strzyczkowski już odpoczywa po męczącym rejsie szlakiem Kolumba, ale dziś odwiedza jeszcze plażę w miejscowości Sainte-Marie, gdzie 500 lat temu suchą stopę postawił Krzysztof Kolumb.

W departamencie Aveyron, który jest oznaczony na administracyjnej mapie Francji numerem 12-stym wszystko dziś związane jest z 12-stkami: o 12.00 wszyscy wyszli na obiad za 12 euro, składający się z 12 dań. To w związku z nietypową datą.

A we Włoszech w miejscowości Como problem z jerzykami….O tym w relacji Adama Maleckiego.

"Zapraszamy do Trójki" dziś od godz. 16.05

Robert Kantereit i Roma Leszczyńska

Czytaj także

Z wizytą na Gwadelupie

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2012 14:28
Wiemy już, że dopłynął i ma się dobrze. Nasz kolega, bohater, śmiałek - Kuba Strzyczkowski przepłynął Ocean Atlantycki i odpoczywa. Z nim i jego asystentem Marcinem Łukawskim połączymy się po 16.00.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W poszukiwaniu tematów ważnych

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2012 14:40
Włożysz kartę do bankomatu. Po chwili na ekranie wyskoczy komunikat: "Wypłata gotówki tylko z prowizją. Czy chcesz kontynuować?". To nie żart.
rozwiń zwiń