X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Blues Hostel - doskonałe połączenie pomocy i biznesu

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2016 22:00
Najpierw była pasja do muzyki. Później powstała nietypowa spółdzielnia socjalna, która zatrudnia osoby niepełnosprawne i… prowadzi hostel.
Audio
  • Blues Hostel - doskonałe połączenie pomocy i biznesu (Na wyciągnięcie ręki/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: www.sxc.hu

- Pomysł na hostel narodził się w głowach młodych kreatywnych osób w 2013 roku - mówi Katarzyna Wagner, prezes Spółdzielni Socjalnej "Blues Hostel". - Połączył nas blues. Znaliśmy się wcześniej i chcieliśmy razem pracować. Tak powstało miejsce, gdzie mogą znaleźć zatrudnienie osoby niepełnosprawne - dodaje.

W audycji "Na wyciagnięcie ręki" rozmówcy Elżbiety Korczyńskiej mówią o finansowaniu projektu, zasadach jego działania i wspólnie wykonywanej pracy. Jak się okazuje, Blues Hostel to doskonały przykład na to, jak połączyć dobry pomysł społeczny z ideą sprawnie funkcjonującego biznesu.

***

Tytuł audycji: Na wyciągnięcie ręki
Autor: Elżbieta Korczyńska
Goście: Katarzyna Wagner (prezes Spółdzielni Socjalnej "Blues Hostel"), Olga Janaszek-Serafin (przedstawicielka Fundacja im. dra Piotra Janaszka "Podaj dalej"), Bartosz Jędrzejczak (kierownik Centrum Organizacji Pozarządowych w Urzędzie Miejskim w Koninie)
Data emisji: 4.01.2016
Godzina emisji: 18.35

iwo

Czytaj także

Niewidomi i słabowidzący bliżej kultury

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2015 18:59
Fundacja Audiodeskrypcja rozpoczęła realizację projektu "Opera dostępna". To kolejny krok przybliżający kulturę osobom niewidomym i słabowidzącym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wszystkie bariery można pokonać, czyli niepełnosprawni w podróży

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2015 18:00
Przeszkody utrudniające niepełnosprawnym normalne funkcjonowanie są dużym problemem nie tylko w życiu codziennym, lecz także w podróży. Jak takie osoby mogą zaplanować aktywny wypoczynek?
rozwiń zwiń