X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Program "Tumbo pomaga" dla dzieci w żałobie

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2016 11:00
- Jeśli pacjent umiera w hospicjum i pozostawia kilkuletnie dziecko, to my towarzyszymy temu dziecku do jego okresu dojrzałości - przekonuje Wioletta Bieszczad, psycholog z Hospicjum Opatrzności Bożej Księży Orionistów w Wołominie.
Audio
  • Jak działa program "Tumbo pomaga" dla dzieci w żałobie (Na wyciągnięcie ręki/Trójka)
Zespół programu Tumbo pomaga wierzy, że mądre wsparcie udzielone dziecku przeżywającemu żałobę ułatwia nie tylko zmaganie się z jej skutkami, ale także stwarza szansę na dobry start w dorosłość
Zespół programu "Tumbo pomaga" wierzy, że mądre wsparcie udzielone dziecku przeżywającemu żałobę ułatwia nie tylko zmaganie się z jej skutkami, ale także stwarza szansę na dobry start w dorosłośćFoto: Glow Images/East News

W audycji słyszymy, w jaki sposób program założony przez Fundację Hospicyjną pomaga najmłodszym. Na antenie wypowiadają się osoby odpowiedzialne za inicjatywę "Tumbo pomaga" oraz mama dwójki osieroconych przez ojca dzieci. Dowiadujemy się też, w jaki sposób działa darmowa infolinia dla osób, które straciły swoich bliskich.

***

Tytuł audycji: Na wyciągnięcie ręki
Autor: Elżbieta Korczyńska
Goście: Wioletta Bieszczad (psycholog z Hospicjum Opatrzności Bożej Księży Orionistów w Wołominie), Jolanta Leśniewska (dyrektor wykonawcza Fundacji Hospicyjnej), Andżelika Wojtasiewicz (Otwockie Towarzystwo Opieki Paliatywnej)
Data emisji: 25.04.2016  
Godzina emisji: 18.36

fbi/mk

Czytaj także

Niewidzialna przyroda. Tę wystawę zobaczą także niewidomi

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2015 18:57
Fotograf przyrody Marcin Łukawski nie tylko wykonał fascynujące zdjęcia dzikich, chronionych zwierząt, ale także opisał je w sposób, który pozwala wyobrazić sobie przedstawioną rzeczywistość.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dobra pomoc na trudny start w dorosłość

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2015 18:30
"Akademia życia - Start up for young disabled people" to unikatowy w skali Polski pilotażowy projekt.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy i ty "masz to w BIPie"?

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2015 19:00
"Mam to w BIPie" – to akcja społeczna, która sprawdza, czy informacje publiczne umieszczane na stronach urzędów są dostępne dla osób niewidomych i słabo widzących.
rozwiń zwiń