"Po kolędzie JPII", czyli z otuchą dla potrzebujących

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2017 18:58
To audycja o ludziach, którzy poświęcają swój czas i mają z tego dużo radości. Chóry i zespołu muzyczne zapraszają do wspólnego kolędowania w hospicjach, więzieniach, szpitalach, domach dziecka i domach opieki społecznej.
Audio
  • "Po kolędzie JPII", czyli z otuchą dla potrzebujących (Na wyciągnięcie ręki/Trójka)
Chór Uśmiech z Domu Kultury Śródmieście  w Warszawie
Chór Uśmiech z Domu Kultury Śródmieście w WarszawieFoto: mat. promocyjne

- Tak wygląda akcja "Po kolędzie JPII"- opowiada Olga Stycharczyk, organizatorka akcji z Centrum Myśli Jana Pawła II. - Polega ona na spotkaniach przy kolędach z mieszkańcami Warszawy, dla których na co dzień nie koncertujemy - dodaje.

Koncerty odbywać się będą przez cały styczeń 2017 roku. Chęć udziału w projekcie zgłosiło dotąd 16 zespołów. Odwiedzą m.in. areszty śledcze, hospicja, domy pomocy społecznej, domy dziecka, domy seniora i szpitale.

***

Tytuł audycji: Na wyciągnięcie ręki  
Autor: Elżbieta Korczyńska
Data emisji: 9.01.2017  
Godzina emisji: 18.36

mp

 


Czytaj także

Moc zmieniania świata jest w nas. Odkryjmy ją

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2016 01:29
- Ashoka to w języku staroindyjskim brak smutku. Głęboko wierzymy, że gdyby na świecie dużo ludzi chciało brać los w swoje ręce i rozwiązywać problem, to świat były lepszym miejscem - mówi Agata Stafiej-Bartosik z Fundacji Ashoka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sposób na życie i zaczarowane pole. Czym jest wolontariat?

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2016 02:00
Pomoc wolontariuszy w kulturze to powiew świeżości i sposób na zdobycie doświadczenia zawodowego. - Dawanie czegoś z siebie drugiemu człowiekowi jest uzależniające i wzbogacające, bo dając zawsze wiele więcej zyskujemy - mówi Marta Kukowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezent dla wielu osób jednocześnie. To jest możliwe!

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2016 22:20
Kupując prezenty, możemy przyczynić się do tego, że inni będą szczęśliwi nie tylko w czasie Bożego Narodzenia. Fundacja Salvatti zbiera pieniądze m.in. na autobus szkolny oraz stypendia dla uczniów z Afryki.
rozwiń zwiń