X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

19 kwietnia

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2008 12:00
Papież spotyka się w USA z ofiarami księży pedofili, Francuzi chcą karać więzieniem osoby zachęcające do chorobliwego odchudzania się, a ekonomiści na całym świecie myślą jak zapobiec klęsce głodu
Audio

Papież spotyka się w USA z ofiarami księży pedofili - czy to przełom w podejsciu Kościoła do ściagania przestępstw na tle seksulanym dokonywanych przez księży?  

OONZ ostrzega, że 800 milionów ludzi na świecie cierpi głód. Dlaczego, skoro jedzenia na ziemi jest wystarczająco  dużo dla wszystkich?   

Francuzi chcą karać więzieniem osoby zachęcające do chorobliwego odchudzania się. Czy takie prawo ma sens? 

Zobacz więcej na temat: Kościół papież USA

Czytaj także

Papież i katolicy obiektami podłej propagandy

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2010 19:13
"Prostacka propaganda przeciwko papieżowi i przeciwko katolikom"- tak watykański dziennik "L'Osservatore Romano" zatytułował artykuł o deklaracjach poparcia i solidarności biskupów z Benedyktem XVI, krytykowanym w związku ze skandalem pedofilii wśród księży.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najważniejsze wydarzenia mijającego roku dla Kościoła

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2009 11:33
Jak podkreśla sekretarz generalny Konferencji Episkopatu Polski, społeczna encyklika papieska łączy dwie wartości najważniejsze w chrześcijaństwie: prawdę i miłość.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Biskupi byli "zbyt pobłażliwi" wobec pedofilii

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2010 17:48
Przedstawiciel watykańskiej Kongregacji Nauki Wiary ksiądz Charles Scicluna przyznał, że niegdyś niektórzy biskupi byli "zbyt pobłażliwi" wobec pedofilii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mija pięć lat pontyfikatu Benedykta XVI

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2010 18:31
Obiad z sześćdziesięcioma kardynałami mieszkającymi w Rzymie to jedyny punkt watykańskich obchodów piątej rocznicy wyboru Benedykta XVI. Biskupi włoscy ogłosili z tej okazji dzień modlitw w intencji papieża.
rozwiń zwiń