Chabarowsk, tarcza, freeware...

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2009 12:00
"Raport" będzie dziś w Chabarowsku, w przestrzeni powietrznej, której dotyczy tarcza antyrakietowa i na wirtualnych stronach z darmowym oprogramowaniem.

"Raport" będzie dziś w Chabarowsku, w przestrzeni powietrznej, której dotyczy tarcza antyrakietowa i na wirtualnych stronach z darmowym oprogramowaniem. Poza tym, w programie najnowsze informacje ze Sri Lanki - kilka dni po zakończonej 26-letniej wojnie domowej.

Zapraszam. :-)

Damian Kwiek

Czytaj także

Rosja: tarcza jest skierowana przeciwko nam

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2010 19:02
Szef rosyjskiego sztabu generalnego powiedział, że amerykańskie plany tarczy antyrakietowej są skierowane przeciwko Rosji i że powinny być częścią rozmów z Moskwą o nowym układzie rozbrojeniowym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Naukowcy: tarcza Obamy będzie nieskuteczna

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2010 18:31
Nowa wersja amerykańskiej tarczy antyrakietowej oparta jest na technologii, która jest mniej skuteczna niż twierdzi Pentagon. Do takiego wniosku doszli naukowcy ze Stanów Zjednoczonych, którzy przeanalizowali wyniki testów systemu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radosław Sikorski

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2008 08:13
Myśmy oddzielili sprawy modernizacji wojska polskiego od spraw związanych z bazą. Uważamy, że współpraca w dziedzinie bezpieczeństwa między Stanami Zjednoczonymi a Polską to, coś szerszego niż ta baza.
rozwiń zwiń