Byliśmy w ogrodzie, ale nie tylko

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2014 17:39
W niedzielny poranek zaprosiliśmy małych słuchaczy do ogrodu. Naszym przewodnikiem była Pola Madej, która na grządkach, kwiatach i warzywnikach zna się jak nikt inny. A nie ma nic przyjemniejszego niż piknik w pięknym ogrodzie.
Audio
  • Byliśmy w ogrodzie, ale nie tylko (Zagadkowa niedziela/Trójka)
Byliśmy w ogrodzie, ale nie tylko
Foto: lespowell/sxc.hu/cc

Pani Agnieszka Kręglicka zaproponowała kilka dań, które wspaniale sprawdzają się na łonie natury. Poza tym pan Andrzej Ostrowski opowiedział po co są pszczoły, a dr Kamil Złoczewski z Centrum Nauki Kopernik oprowadził nas po drodze mlecznej.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, którą przygotowała Katarzyna Pruchnicka

Na "Zagadkową niedzielę" zapraszamy w każdą niedzielę od godz. 7.05 do 9.00.

(mp)

Czytaj także

Matematyczna "Zagadkowa niedziela"

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2014 14:30
W "Zagadkowej niedzieli" spróbowaliśmy policzyć wszystkie gwiazdy na niebie oraz wszystko, co zobaczyliśmy. Towarzyszył nam specjalny gość z Matplanety!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co robić latem w mieście? Można zostać artystą!

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2014 14:34
Każdy może być artystą! Najlepiej przekonać się o tym w wakacje, gdy mamy dużo wolnego czasu i głowę pełną pomysłów. Czym jest sztuka, kto to jest artysta i czym jest dzieło sztuki - na te wszystkie pytania odpowiedziała "Zagadkowa niedziela".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzieci, kuchnia i placki z pokrzywy

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2014 09:00
- Gotowanie jest bardzo wychowawcze - uczy młodych cierpliwości, przyjmowania porażek. Jeśli natomiast jest sukces, dziecko bardzo się cieszy, że jedzenie smakuje całej rodzinie - mówi Agnieszka Kręglicka, autorka książki "Gotowi, by gotować".
rozwiń zwiń