Moc zagadkowych atrakcji dla najmłodszych

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2015 16:54
Adam Wajrak od czterech lat jest honorowym obywatelem Rzeczypospolitej Ptasiej. Lubi korniki, rozumie drzewa i kocha puszczę.
Audio
  • Kasia Stoparczyk i Zagadkowe Dzieci rozmawiają z Adamem Wajrakiem o drzewach, kornikach i puszczy (Zagadkowa niedziela/Trójka)
Kasia Stoparczyk, Adam Wajrak i Zagadkowe Dzieci
Kasia Stoparczyk, Adam Wajrak i Zagadkowe DzieciFoto: PR

Tym razem zabrał tam nas wszystkich, ale zanim powędrowaliśmy w świat tropem fantastycznego, międzynarodowego społeczno-edukacyjnego projektu Hello My World, odwiedziliśmy konia na wrotkach i stryja Rabarbara, a wszystko to w znakomitym towarzystwie Piotra Fronczewskiego.

No i było co nieco rzecz jasna z Warszawskich Targów Książki, a także zapowiedź 6. edycji Targów Książki dla Dzieci i Młodzieży Dobre Strony, by po raz kolejny uświadomić sobie, że książki są nie tylko do czytania, ale także do… "pitulania".

A na samym końcu pojawiła się Zorka - Dziewczynka z Gwiazd, która zaprosiła nas na spektakl pt. "Za podszewką oceanu". Premiera już za dwa tygodnie!

Adam
Adam Wajrak mówił w audycji wiele zaskakujących rzeczy o naturze, m.in. że lubi i podziwia... korniki, fot. PR

***

Tytuł audycji: Zagadkowa niedziela
Prowadzi: Kasia Stoparczyk

Data emisji: 17.05.2015

Godzina emisji: 7.05

fbi

Czytaj także

Adam Wajrak - miłośnik zwierząt wszelakich w "Zagadkowej niedzieli"!

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2014 23:33
Po co ślimak pokazuje rogi? Co stresuje świstaka? Po co drą się rzekotki? Dlaczego niedźwiedź to też człowiek? I z jakiego powodu śpiące wydry trzymają się za łapki?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wycieczka do wnętrza Ziemi i wiele więcej

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2015 19:15
W "Zagadkowej Niedzieli" opowiedzieliśmy o drapieżnych roślinach, przygotowaliśmy coś smacznego i zdrowego do zabrania na majówkę, a nawet zajrzeliśmy do wnętrza Ziemi.
rozwiń zwiń