X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ważne dziecięce pytania, na które odpowiadają... bajki

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2015 14:50
Czym jest wiara w siebie? Kto to jest autorytet? Jak wyrażać własne zdanie? Odpowiedzi na te i inne ważne pytania można odnaleźć w książce "Galeria bajek. Wiersze czytane obrazem".
Audio
  • Kasia Stoparczyk i mali słuchacze Trójki rozmawiają z Michałem Zawadką, autorem książki "Galeria bajek. Wiersze czytane obrazem" (Zagadkowa niedziela/Trójka)
Dzieci uczą się świata przez doświadczenia i od najbliższych. Dużo mogą też dowiedzieć się z baśni i bajek  (zdjęcie ilustracyjne)
Dzieci uczą się świata przez doświadczenia i od najbliższych. Dużo mogą też dowiedzieć się z baśni i bajek (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Bessi/Pixabay

mat. prasowe mat. prasowe

W książce znajdują się wiersze Michała Zawadki i ilustracje Rafała Olbińskiego - światowej sławy mistrza obrazu i sztuki plakatu. Autorzy pięknie wydanej publikacji uczą dzieci wiary w siebie, asertywności i umiejętności podejmowania decyzji. - Dla dzieci nie wszystko jest jasne. Dlatego postanowiłem napisać dla młodych czytelników kilka podpowiedzi i zamknąłem je w bajkach - mówi w Trójce Michał Zawadka.

W audycji "Zagadkowa niedziela" nasi mali słuchacze rozmawiają z autorem książki o bajkach, które uczą życia, i o tym, jak ważne jest rozwijanie wyobraźni.

W studiu gościmy także Violettę Łabanow, koordynatora rodzinnych poranków operowych w Warszawskiej Operze Kameralnej. Pani Violetta rozmawia z dziećmi o muzyce klasycznej, którą można się zachwycać niezależnie od wieku.

***

Tytuł audycji: Zagadkowa niedziela
Prowadzi: Kasia Stoparczyk
Goście: Michała Zawadki (autor książki "Galeria bajek. Wiersze czytane obrazem"), Violetta Łabanow (koordynator rodzinnych poranków operowych w Warszawskiej Operze Kameralnej)
Data emisji: 15.11.2015
Godzina emisji: 7.07

iwo/bch

Czytaj także

Wojciech Mann i Michał Nogaś o żabiej przyjaźni

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2015 22:00
Wkrótce do rąk najmłodszych polskich czytelników trafi pierwsza z serii książek o Żabku i Ropuchu. - To książka kultowa, książka, w której zakochały się miliony dzieci na całym świecie - mówi w Trójce Michał Nogaś.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Jaraczewski w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2015 07:00
11 listopada, Święto Niepodległości i człowiek, który do Józefa Piłsudskiego mógłby mówić nie "naczelniku", nie "marszałku", ale po prostu… "dziadku".
rozwiń zwiń