Dziecięce atrakcje Malty w Poznaniu

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2016 16:28
Podczas MaltaFestival w Poznaniu - tradycyjnie już - nie zabraknie interesujących propozycji dla dzieci!
Audio
  • Dziecięce atrakcje Maty w Poznaniu (Zagadkowa niedziela/Trójka)
Katarzyna Stoparczyk i Joanna Pańczak, kuratorki Generatora Malta oraz mały gość festiwalu
Katarzyna Stoparczyk i Joanna Pańczak, kuratorki Generatora Malta oraz mały gość festiwalu Foto: Maciej Zakrzewski

"Już po raz czwarty podczas Malta Festival Poznań plac Wolności będzie sercem festiwalowego organizmu. Tu zaczynać się będą i kończyć spacery miejskie oraz Building Conversations Lotte van den Berg, tu zaprosimy widzów na rozmowy z artystami, pisarzami i aktywistami o gorących tematach wokół Paradoksu widza, tu będziemy ćwiczyć Nowe nawyki patrzenia na miasto, tu będziemy zaczynać festiwalowy dzień rozgrzewką i śniadaniem i tu go będziemy kończyć koncertami, spektaklami, pokazami filmowymi i Silent Disco. Tu szybciej zabije serce!".

Tak MaltaFestival anonsuje swoje wielkie, doroczne, artystyczne świętowanie, w którym nie zabraknie interesujących propozycji dla dzieci! Na Malcie Wolno Dzieciom, Na Placu Wolno Dzieciom, Patrz Wolno Kochać, Świetlica Freedo, Teatr Kamishibai czy Koło Koła to tylko niektóre z nich.

Serdecznie zapraszamy w sam środek artystycznego zamieszania do wyjątkowego miasta, w którym od wieków z czułością trykają się urocze koziołki.

***

Tytuł audycji: Zagadkowa niedziela
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Goście: Maja Brzozowska-Brywczyńska (socjolożka, kuratorka projektu Wolno Dzieciom), Joanna Pańczak (kuratorka Generatora Malta), Aleksandra Piernikowska (artystka), Marcin Piątyszek (nauczyciel, producent muzyczny), Piotr Jurgielewicz (aktor), Hanna Kanecka (teatrolożka)
Data emisji:
19.06.2015
Godzina emisji: 7.05

mp/mk

Czytaj także

"Lewy" dla dzieci. Poznaj historię mistrza

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2016 10:00
Najpierw pojawiły się książki biograficzne adresowane do dzieci pt. “Messi” “Ronaldo” i “Ibra”. Teraz przyszła kolej na polskiego wybitnego sportowca, genialnego piłkarza Roberta Lewandowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzień Mamy i inne atrakcje

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2016 16:45
"Dom to wcale nie są ściany. To są ręce naszej mamy"... Tak, w "Zagadkowym czwartku" było o mamach, także o tych, które w ramach projektu Brave Kids zapraszają pod swój dach dzieci z odległych zakątków świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co człowiek ma w środku? Można się zdziwić

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2018 10:45
Dzieci wiedza lepiej, że mamy w sobie m.in. serce, katar, ale też ślimaki, które cichutko sobie siedzą.
rozwiń zwiń