X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Robert Gondek i jego afrykańska przygoda

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2016 14:22
Stracił pracę w korporacji, ale nie załamał się. - To była idealna szansa na to, żeby żyć tak, jak zawsze marzyłem, czyli żyć z podróży - mówił w Trójce Robert Gondek.
Audio
  • Robert Gondek opowiada o swoich podróżach (Zagadkowa niedziela/ Trójka)
Robert Gondek odwiedził 17 afrykańskich krajów. Kolekcjonuje afrykańskie maski. Uczy się języka suahili
Robert Gondek odwiedził 17 afrykańskich krajów. Kolekcjonuje afrykańskie maski. Uczy się języka suahiliFoto: http://www.szczytyafryki.pl

Dziś żyje z turystyki. Pisze do magazynów turystycznych, robi zdjęcia, organizuje wyjazdy do Afryki. Gość Trójki realizuje też projekt "W drodze na najwyższe szczyty Afryki", którego celem jest zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju. Jest ich 56. Robert odwiedził 17 afrykańskich państw, między innymi Tanzanię, Etiopię, Ugandę, Rwandę, Burundi, Gabon, Botswanę, Malawi, Maroko i Wyspy Św. Tomasza i Książęcą. W 13 próbował wejść na najwyższe góry.

Każda z wędrówek była inna. Nie na wszystkie góry udało się wejść. Nie wszędzie udało się zdobyć pozwolenia. Ale Afryka to nie tylko góry. To niezwykła przyroda, zwierzęta i przygoda.

A co fascynuje go w Polsce? Skąd pomysł na projekt "W drodze na najwyższe szczyty Afryki"? Jak wyglądają jego wyprawy? Zapraszamy do słuchania audycji.

***

Tytuł audycji: Zagadkowa niedziela
Prowadzi: Marek Pawlukiewicz
Gość: Robert Gondek (podróżnik, http://www.szczytyafryki.pl/)
Data emisji: 28.08.2015
Godzina emisji: 8.07

ei/mc

Czytaj także

Z dziećmi do Indonezji i Malezji. Plany i rzeczywistość

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2015 22:00
- To był nasz wspólny debiut podróżniczy - mówi o tegorocznej wyprawie do Malezji i Indonezji pan Adam, tata 2,5-letniej Emilki i 7-miesięcznego Kajtka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

6-latek na obozie harcerskim? "Zdecydowanie tak"

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2015 17:14
- Kiedy tylko urodził się nasz syn założyliśmy, że w wieku 6 lat będzie gotowy na samodzielny wyjazd - opowiadała w Trójce Agata, mama małego Janka.
rozwiń zwiń