X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małgorzata Walewska namawia dzieci, by realizowały marzenia

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2017 18:40
Ma piękny głos, wielki talent i… duszę dziecka. Śpiewała na najwspanialszych scenach operowych świata. Zachowała radość życia i pokorę kogoś, kto wie, że nic nie jest dane nam raz na zawsze.
Audio
  • Małgorzata Walewska namawia dzieci, by realizowały marzenia (Zagadkowa niedziela/Trójka)
Małgorzata Walewska w Trójce
Małgorzata Walewska w TrójceFoto: PR

Małgorzata Walewska opowiadała najmłodszym słuchaczom Trójki o swoim dzieciństwie. - Cały czas śpiewałam, chodziłam na rytmikę i lekcje gry na pianinie, ale to było bardzo nudne, trzeba było dużo ćwiczyć, a ja wolałam biegać po podwórku, jeździć na rowerze i na wrotkach, stąd też cały czas miałam poobijane kolana - mówiła śpiewaczka, która zachęcała dzieci, by się nie poddawały i realizowały swoje marzenia. Opowiadała także o nauce języków obcych i dała próbkę swoich wokalnych możliwości.

W studiu pojawił się również Mistrz Mowy Polskiej, nasz redakcyjny kolega - Artur Andrus, który przypomniał, że kiedyś zdarzało mu się prowadzić... "Zagadkową niedzielę" i rozmawiać na antenie z dziećmi. Jak go nazywano, gdy sam był mały? Czy ma pamięć do dowcipów? I czy - wedle własnej oceny - jest wesołym człowiekiem? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Zagadkowa niedziela
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Goście: Małgorzata Walewska (śpiewaczka operowa), Artur Andrus (dziennikarz radiowej Trójki)
Data emisji: 18.06.2017 
Godzina emisji: 8.05

mk