Małgorzata Walewska namawia dzieci, by realizowały marzenia

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2017 18:40
Ma piękny głos, wielki talent i… duszę dziecka. Śpiewała na najwspanialszych scenach operowych świata. Zachowała radość życia i pokorę kogoś, kto wie, że nic nie jest dane nam raz na zawsze.
Audio
  • Małgorzata Walewska namawia dzieci, by realizowały marzenia (Zagadkowa niedziela/Trójka)
Małgorzata Walewska w Trójce
Małgorzata Walewska w TrójceFoto: PR

Małgorzata Walewska opowiadała najmłodszym słuchaczom Trójki o swoim dzieciństwie. - Cały czas śpiewałam, chodziłam na rytmikę i lekcje gry na pianinie, ale to było bardzo nudne, trzeba było dużo ćwiczyć, a ja wolałam biegać po podwórku, jeździć na rowerze i na wrotkach, stąd też cały czas miałam poobijane kolana - mówiła śpiewaczka, która zachęcała dzieci, by się nie poddawały i realizowały swoje marzenia. Opowiadała także o nauce języków obcych i dała próbkę swoich wokalnych możliwości.

W studiu pojawił się również Mistrz Mowy Polskiej, nasz redakcyjny kolega - Artur Andrus, który przypomniał, że kiedyś zdarzało mu się prowadzić... "Zagadkową niedzielę" i rozmawiać na antenie z dziećmi. Jak go nazywano, gdy sam był mały? Czy ma pamięć do dowcipów? I czy - wedle własnej oceny - jest wesołym człowiekiem? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Zagadkowa niedziela
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Goście: Małgorzata Walewska (śpiewaczka operowa), Artur Andrus (dziennikarz radiowej Trójki)
Data emisji: 18.06.2017 
Godzina emisji: 8.05

mk