X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Budyń Julka Tuwima" w "Zagadkowej Osieckiej"!

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2018 10:00
– Otwieramy Muzyczne Studio im. Agnieszki Osieckiej dla najmłodszych – mówiła Katarzyna Stoparczyk tuż przed premierą nowego cyklu dla dzieci. 
Audio
  • Pierwsza audycja z cyklu "Zagadkowa Osiecka" (Zagadkowa niedziela/Trójka)

"Zagadkowa Osiecka", bo o tym projekcie mowa, wystartowała 11 lutego. Ta prowadzona na żywo audycji została stworzona z myślą o najmłodszych słuchaczach i ich rodzicach. W projekcie bierze także udział Patryk "Tik Tak" Matela, beatboxer. Wśród gości specjalnych wydarzenia m.in. Czesław Mozil i Krzysztof Zalewski.

budyn_julka_tuwima_1200.jpg
Budyń, Julek Tuwim i rock'n'roll

"Zagadkowa Osiecka" to nowy autorski projekt Katarzyny Stoparczyk. Prowadzi ona w radiowej Trójce znany i lubiany cykl "Dzieci wiedzą lepiej" oraz popularne audycje: "Myślidziecka 3/5/7" i "Zagadkowa niedziela", która w 2017 roku została nagrodzona tytułem Kuźni Mistrzów Mowy Polskiej Vox Populi.  

I właśnie od "Zagadkowej niedzieli" – po raz pierwszy z udziałem publiczności – rozpoczęło się niedzielne spotkanie w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. A zaraz potem odbył się szalony, energetyczny koncert pt. "Budyń Julka Tuwima". Na scenie przy Myśliwieckiej 3/5/7 pojawili się znakomici muzycy i wokaliści: Jacek "Budyń" Szymkiewicz (lider zespołu Pogodno), Joanna Zawłocka, Krzysztof Zalewski i Czesław Mozil. – Premierą tego artystycznego projektu inaugurujemy cykl spotkań pt. "Zagadkowa Osiecka". A to oznacza, że Muzyczne Studio im. Agnieszki Osieckiej otwieramy dla najmłodszych. Będziemy się tu spotykać przynajmniej raz w miesiącu – podkreśla Kartarzyna Stoparczyk.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania tego niezwykłego wydarzenia!

***

Tytuł audycji: Zagadkowa niedziela
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Gość: Jacek "Budyń" Szymkiewicz, Joanna Zawłocka, Krzysztof Zalewski, Sebastian Pikula, Aleksander OrłowskiCzesław Mozil (muzycy projektu "Budyń Julka Tuwima"), Patryk "Tik Tak" Matela (beatboxer), Marcin Brykczyński (pisarz, tłumacz)
Data emisji: 11.02.2017
Godzina emisji: 9.06

ml/mk

Czytaj także

Wyjątkowy festiwal kina

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2017 18:00
Ten festiwal stworzony jest z szacunku i z miłości do dobrego, mądrego kina, które pozostawia w młodym człowieku trwały ślad.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak dzieci bawią się podczas karnawału?

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2018 12:00
Muzyka, taniec, zabawa i spotkania ze znajomymi – to czynności typowe dla karnawału. Jak się okazuje, nie tylko dorośli potrafią się dobrze bawić w tym czasie
rozwiń zwiń