X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zagadkowa niedziela na Festiwalu Media i Sztuka w Darłowie

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2019 10:00
Tym razem "Zagadkowa niedziela" wyruszyła w podróż! Zatrzymała się w Darłowie, ponieważ właśnie tam odbywa się Festiwal Media i Sztuka, a także projekt Wakacje z Kulturą.
Audio
  • Na wycieczce w Darłowie – Festiwal Media i Sztuka (Zagadkowa niedziela/Trójka)
Dzieci bawiące się na darłowskiej plaży
Dzieci bawiące się na darłowskiej plaży Foto: shutterstock.com/ Words Images

O wakacjach zatem, kulturze i szumie fal rozmawialiśmy z Arkadiuszem Sipem, dyrektorem Festiwalu Media i Sztuka, a także muzykiem – Czesławem Mozilem i multiinstrumentalistą Pawłem Szamburskim. 

– Darłowo jest bardzo wyjątkowe, nie tylko w naszym pięknym kraju, ale nawet w Europie. To tutaj przyjeżdżają setki tysięcy ludzi odpoczywać, a my chcemy im dać coś więcej niż tylko plaże, chcemy im dać możliwość spotkania z kulturą wysoką, sztuką i z dziennikarzami. Dla dzieci wokół naszego miasteczka festiwalowego jest bardzo dużo atrakcji. Jest scena na plaży, gdzie mogą rozmawiać z artystami i bawić się. Jest coś w rodzaju miniparku nauki – dzieci dowiadują się o tym, jak zbudowany był Transatlantyk. Bawią się wodą, bawią się układankami muzycznymi – wyliczał Arkadiusz Sip.

Z audycji dowiemy się także czym, według naszego rozmówcy, jest kultura wysoka oraz czy Czesław Mozil, jeden z przyjaciół festiwalu, w dzieciństwie był "sprężynką".

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Zagadkowa niedziela
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Goście: Arkadiusz Sip (dyrektor Darłowskiego Ośrodka Kultury im. Leopolda Tyrmanda), Czesław Mozil (muzyk), Paweł Szamburski (multiinstrumentalista) 
Data emisji:
 21.07.2019
Godzina emisji: 9.06

kr/ml


Czytaj także

Paweł Urbański w "zagadkowym studiu"

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2019 10:10
Wygrał najstarsze zawody narciarskie w Europie Ridderrennet – Norwegia (bieg na 20 i 10 kilometrów), zdobył także srebrny medal w biathlonie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zagadkowa niedziela" z festiwalu Brave Kids

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 10:10
– W tym projekcie niezwykłe jest to, że mamy do czynienia z tak ogromną różnorodnością ludzi. Uczestnicy pochodzą nie tylko z innych krajów czy kultur, ale różnych środowisk i sytuacji życiowych. Mimo tych różnic widać też jak ludzie są do siebie podobni – zaznaczył w audycji Jacek Timingeriu. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ciekawscy zagadkowi podróżnicy

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2019 10:00
Właśnie wrócili z podróży życia, która trwała trzy lata! Przez 1204 dni odwiedzili 30 krajów.
rozwiń zwiń