Dzieci rządzą!

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2019 10:00
Są niezwykłe, jak wszystkie dzieci, choć One potrafią pielęgnować coś wyjątkowego.
Audio
  • Utalentowane dzieciaki górą! (Zagadkowa niedziela/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com/ID 1494202

Swoją ogromną pasję, która jest spełnieniem ich nastoletnich marzeń. To wyjątkowa "Zagadkowa niedziela", ponieważ tym razem, po raz pierwszy, wszystkimi naszym zagadkowymi gośćmi są właśnie One – dzieci. Przyjeżdżają do nas z różnych stron Polski i dzielą się tym, co mają w swoim życiu najcenniejszego. O swoich planach, zainteresowaniach i tym wszystkim, co kochają i cenią sobie najbardziej, opowiadają Zuzia, Marysia i Bartek.

Zagadkowe studio odwiedza też Mikołaj Makosz – jeden z najmłodszych komentatorów sportowych w Polsce. Mimo ledwie 14 lat, posiada on ogromną wiedzę z zakresu piłki nożnej, którą dzieli się z widzami swojego kanału na YouTube. – To niesamowity sport i niezwykłe jest to, jak możemy zobaczyć jak duże znaczenie ma on dla młodych zawodników – mówi gość Katarzyny Stoparczyk.

Zapraszamy do słuchania dołączonego nagrania, w którym znajdą Państwo także recenzje książek przygotowane przez Maję Sołtysik. 

***

Tytuł audycji: Zagadkowa niedziela
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Goście: Mikołaj Makosz (kanał YouTube 12. zawodnik)
Data emisji: 29.12.2019
Godzina emisji: 9.08

ml/gs

Czytaj także

Zagadkowa fascynacja muzyką

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2019 10:00
Tym razem w "Zagadkowej niedzieli" Katarzyna Stoparczyk gości Pawła Podgórskiego, znakomitego aktora, wokalistę i wychowawcę dzieci i młodzieży.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grudniowy, rodzinny czas

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2019 10:00
Czesław Mozil, Grajkowie Przyszłości i przebojowy, adwentowy artystyczny projekt pt. "Kiedyś to były święta".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kamila Kielar i jej wielkie podróże

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2019 09:00
Rzadko zdarza się, by ktoś potrafił patrzeć na świat z wrażliwością dziecka, buntem nastolatka i przytomnym okiem dorosłego cenzora. A o tym świecie opowiadał tak, że człowiek wchodzi w tę opowiadaną historię do samego końca.
rozwiń zwiń