X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 27 lutego 2007

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2007 22:00
"ORESTEJA" AJSCHYLOSA wg JANA KLATY w STARYM TEATRZE w KRAKOWIE.
Audio

Tegoroczne re_wizje w Starym T. zaowocowały bardzo interesującą wersją trylogii Ajschylosa przedstawioną przez Jana Klatę.  Ten, budzący spore emocje wśród recenzentów, reżyser sprawił, że po latach znów możemy oglądać panią ANIĘ DYMNĄ w "elektryzującej" roli. Jan Klata udowodnił, że dojrzałej aktorce można zaproponować, ze znakomitym efektem, rolę w "awangardowym" przedstawieniu. Scena np., w której pani Ania odgrywa gaszenie papierosa w dłoni...

Tuż po premierze, na bankiecie - o zgrozo! - udało mi się przeprowadzić z panią Anią rozmowę, którą dziś przedstawiam. Bardzo dziękuję pani Ani, za to, że mimo zmęczenia, zrezygnowała z części bankietu, po ty, by podzielić się z nami swoim doświadczeniem pracy nad rolą Klitajmestry.

 

Zapraszam.

Baszka Marcinik.

 

... a w finale wydania - 28 fragment powieści PAWŁA HUELLE, pt. "Ostatnia Wieczerza". Śledzimy nadal losy Antoniego Berdy.

Jutro Paweł Huelle będzie gościł we Wrocławiu.

Czytaj także

w mbk 28 lutego 2007

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2007 22:00
re_wizje antyczne w Starym Teatrze w Krakowie. Dziś zapewne ukazały się recenzje spektaklu JANA KLATY - "ORESTEJA". Moje - jednak - rozmowy - z panią
rozwiń zwiń

Czytaj także

w mbk 1 maja 2007

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2007 22:00
"GODNOŚĆ i PRACA" - w Gdańsku. WIERSZE o PRACY w Krakowie. Praca jako temat sztuki wywołuje złe skojarzenia.
rozwiń zwiń