X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 29 maja 2007

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2007 22:00
Czy "trójmiejska scena muzyczna" istnieje?
Audio

Postanowiłam zbadać temat, dziś w MBK przy okazji  spotkania z twórcami płyty, której patronujemy. - "Amnestia" i zespół Kobiety z Gdańska, jego reprezentacja: NELA GZOWSKA, MARTA HANDSCHKE i GRZEGORZ NAWROCKI. Posłuchamy o okładce płyty, o wpływie na jej brzmienie w jednym z utworów Mateusza Pospieszalskiego, o tym, kto w zespole kobiety jest "prawdziwym" mężczyzną...

Zapraszam.

Baszka Marcinik.

- Jutro w MBK - kontynuujemy temat czyli spotkanie z Olem Walickim i z "Kaszebe".

Czytaj także

KOBIETY

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2008 22:15
Koncert promocyjny nowej płyty zespołu zatytułowanej "Amnestia". Przypomnijmy, że grupa Kobiety powstała wiosną 1999 roku w Trójmieście z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Grzegorza Nawrockiego. Pierwszym wielkim przebojem była piosenka "Marcello".
rozwiń zwiń