X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 23 stycznia 2007

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2007 22:00
"TRANSFER!" JANA KLATY w TEATRZE HEBBEL am UFER w Berlinie. Dziś w MBK - II część relacji. Na wczoraj przygotowałam zapis rozmowy nagranej z ...
Audio

"TRANSFER!" JANA KLATY  w TEATRZE HEBBEL am UFER w Berlinie. Dziś w MBK - II część relacji. Na wczoraj przygotowałam zapis rozmowy nagranej z ... reżyserem w sobotę. Rozmowę przygotowałam, nie została w całości nadana, za co mogę tylko przeprosić Państwa w imieniu zawieszającego się komputera. On tego nie uczyni, więc przepraszam. Na dzisiaj przygotowałam z kolei zapis frgmentów spotkania, które odbyło się po sobotnim pokazie spektaklu z jego twórcami, z polsko - niemiecką obsadą - ludźmi, którzy są świadkami historii, których dotknęły przesiedlenia. Spotkanie trwało - przy pełnej widowni - do północy, około 2 godzin. Z radością sledziliśmy je i zainteresowanie  spektaklem widzów. Mam nadzieję, że uda  się przekazać atmosferę tamtego wieczoru w berlińskim teatrze, choć przekaże tylko sens wypowiedzi polskojęzycznych uczestników spotkania. Mogę zapewnić, że nimieckojęzyczna część była równie emocjonująca.

Instytutowi im. A.Mickiewicza dziękuję za zaproszenie mnie do Berlina.

Raz jeszcze polecam artykuł we wczorajszej "Rzeczpospolitej" oraz w "Polityce" w przyszłym tygodniu.

Baszka Marcinik.

 

... a w finale wydania - 10 fragment powieści PAWŁA HUELLE - "Ostatnia Wieczerza". Narrator i bohater - malarz - Mateusz - znajdą się w "Spaciu" / czyli w sopockim Spatifie, a że to wciąż przedakcja powieści, więc będzie to Spatif sprzed około dwudzistu lat /.

Czytaj także

Magazyn Bardzo Kulturalny

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2009 14:00
- Tego można było się spodziewać: po karkołomnej (i udanej naszym zdaniem) próbie "adaptacji" "Trylogii" Henryka Sienkiewicza JAN KLATA podjął się realizacji w teatrze "Ziemi ...
rozwiń zwiń

Czytaj także

w mbk 17 maja 2009

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2009 14:00
29 WARSZAWSKIE SPOTKANIA TEATRALNE przekroczyły półmetek. - Pozostał jeszcze tydzień z tego prawie trzy-tygodniowego Festiwalu, tydzień, za to JAKŻE ATRAKCYJNY!
rozwiń zwiń