X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w MBK 13 stycznia

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2008 14:00
PREMIERA w TEATRZE STUDIO w WARSZAWIE - PROJEKT GRZEGORZA JARZYNY - MEDEA w BERLINIE - NAGRODA dla KRZYSZTOFA WARLIKOWSKIEGO w TESALONIKACH - PASZPORT POLITYKI dla MICHAŁA ZADARY.
Audio

 PREMIERA w TEATRZE STUDIO w WARSZAWIE - PROJEKT GRZEGORZA JARZYNY - MEDEA w BERLINIE - NAGRODA dla KRZYSZTOFA WARLIKOWSKIEGO w TESALONIKACH - PASZPORT POLITYKI dla MICHAŁA ZADARY. - To tylko zasadnicze hasła tego wydania MBK, wydawałoby się, że wydania teatralnego, ale teatr nie istnieje w pustce, wręcz przeciwnie: istnieje w Kosmosie, który da o sobie znać, a że wciąż podróżujemy, słychać będzie różne przestrzenie, w których spotkałam się z naszymi gośćmi: panem MARKIEM FIEDOREM - reżyserem teatralnym, PIOTREM GRUSZCZYŃSKIM - kierownikiem dramaturgicznym TR Warszawa oraz PAWŁEM SZTARBOWSKIM / jego grecki profil powyżej i poniżej / - krytykiem teatralnym, szefem Promocji w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego.

- Zaczynamy od bardzo trudnej rozmowy wokół spektaklu w Teatrze Studio w Warszawie wg opowiadania Tadeusza Borowskiego "Bitwa pod Grunwaldem". Spektakl w reżyserii Marka Fiedora miał swoją premierę w sobotę 12 stycznia.

- Projekt Grzegorza Jarzyny - Medea - pokazywany jest od 10 do 13 stycznia podczas sezonu teatralnego Spielzeit Europa 07/08 w Berlinie.

- Paszprt Polityki w kategorii Teatr za rok 2007 otrzymał we wtorek, 8 stycznia, Michał Zadara. - Tak się składa, że Festiwal jego spektakli, jak przewidzieliśmy przed rokiem już, przygotowuje się właśnie w Instytucie Teatralnym.

- Europejska Nagroda dla Krzysztofa Warlikowskiego - zostanie wręczona lauratowi Nagrody im. Konrada Swinarskiego 2007 w Tesalonikach w kwietniu.

- A w tle - dziś - Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka, karnawał oraz finał Dekady 60' w Pr III.

- MBK nie pozostaje obojętny na te okoliczności.

- Zapraszamy:

Baszka Marcinik oraz Sylwia Domańska - wydawca.

 

Czytaj także

Feliksy Warszawskie

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2009 08:37
Dziś zostaną wręczone Feliksy Warszawskie- najbardziej prestiżowe nagrody teatralne stolicy
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magazyn Bardzo Kulturalny

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2010 14:00
Wiosnę witamy we Wrocławiu. - Teatr Polski na tę inaugurację przygotował wszak "SEN NOCY LETNIEJ". - Zapewne jest w tym jakaś sugestia. - Jaka? - Sprawdzimy dzisiaj...
rozwiń zwiń

Czytaj także

w mbk 20 stycznia 2008

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2008 14:00
Tym razem - wyprawa po śladach pozostawianych w różnych miejscach przez laureata Paszportu Polityki 2007 w kategorii Teatr - MICHAŁA ZADARĘ.
rozwiń zwiń