X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 11 stycznia 2007

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2007 22:00
PIERWSZE PREMIERY 2007 ROKU. W tym tygodniu: w Poznaniu "Teczki" Teatru Ósmego Dnia oraz "Amatorki" w Teatrze Polskim; w Warszawie "Szczęśliwe Dni"
Audio

PIERWSZE PREMIERY 2007 ROKU. W tym tygodniu: w Poznaniu "Teczki"  Teatru Ósmego Dnia oraz "Amatorki" w Teatrze Polskim; w Warszawie - "Szczęśliwe Dni" Becketta w T. Polonia; we Wrocławiu "Dziady" wg Demirskiego w T. Polskim.

Dziś w MBK - połączymy się z PAWŁEM SZKOTAKIEM - dyr. poznańskiego T. Polskiego oraz z realizującą "Amatorki" wg Jelinek EMILIĄ SADOWSKĄ.

W cyklu "After party" - spotkanie z ANDRZEJEM PONIEDZIELSKIM - po premierze sprzed kilku dni w T. Ateneum w Warszawie przedstawienia pt. "Chlip hop". Jak współtwórca spektaklu / obok Magdy Umer / opowiada "pół żartem pół serio " o miłości i o różnych "gadżetach", dowiedzą się Państwo, którzy zostaną z nami do 22.00.

Zachęcam.

 

Baszka Marcinik.

 

...a w finale MBK - 4 - ostatni - w tym tygodniu fragment opowieści PAWŁA HUELLE, pt. "Ostatnia wieczerza". Niebawem do naszej lektury dołączy ZBYSZEK ZAMACHOWSKI.

Czytaj także

Ćmy barowe

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2010 07:00
"Gwiazdy na porannym niebie" to jedna z tych sztuk Aleksandra Galina, która przyczyniła się do wzrostu jego popularności, zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Za sprawą Andrzeja Pieczyńskiego spektakl trafia do repertuaru Teatru Polskiego w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teatr myślący wielkimi tekstami

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2010 07:00
Teatr Polski w Warszawie będzie "teatrem myślącym wielkimi tekstami", o poważnym repertuarze, a zarazem "pełnym energii i tolerancji", otwartym na inicjatywy aktorów - zapowiedział Andrzej Seweryn, który od września obejmie funkcję dyrektora tej placówki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magazyn Bardzo Kulturalny

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2010 14:00
A zatem - Wrocław i Teatr Polski,
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wspomnienie o Januszu Zakrzeńskim

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2010 11:06
Wybitny aktor zginął 10 kwietnia w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.
rozwiń zwiń