X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 25 stycznia 2007

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2007 22:00
Spróbuję raz jeszcze. Berlińska wyprawa na pokazy spektaklu JANA KLATY zaowocowała dwiema relacjami.
Audio

Podczas emisji pierwszej zawiesił się komputer i otrzymali Państwo uszkodzony "dźwięk". Drugą przerwaliśmy po otrzymaniu wiadomości o odejściu Ryszarda Kapuścińskiego. Pierwszej będą mogli posłuchać Państwo - zainteresowani - w internecie. Drugą planuję nadać dzisiaj w MBK. To - przypomnę - zapis fregmentów spotkania, które odbyło się po sobotnim pokazie "Transferu!" w berlińskim teatrze Hebbel am Ufer - przy pełnej widowni. Po kilkuminutowych oklaskach twórcy spektaklu oraz polsko - niemieccy uczestnicy odpowiadali na pytania, opowiadali o swoim przeżywaniu udziału w tym przedsięwzięciu, a wystąpili w nim obok trójki aktorów - starsi ludzie - świadkowie historii, których dotknęły przesiedlenia. To bardzo wzruszające historie.

Instytutowi im. A. Mickiewicza dziękuję za zaproszenie do Berlina.

Do usłyszenia.

Baszka Marcinik.

Bardzo dziękuję Pąństwu, którzy napisali do mnie oraz podzielili się swoimi opiniami "na forum". W trudnych momentach potrzebujemy wsparcia, obecności i zrozumienia, jak wszyscy, a do najtrudniejszych należą chwile, w których dowiadujemy się o odejściu kogoś bliskiego. Pan Ryszard Kapuściński był nam bliski i trudno było o chłodny profesjonalizm.

 

W finale wydania - po przerwie - wracamy do nadawania fragmentów powieści PAWŁA HUELLE, pt. "Ostatnia Wieczerza". Dziś - fragment 10, ten opowiadający o spotkaniu w Spatifie.

Czytaj także

w mbk 16 stycznia 2007

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2007 22:00
TEATRALNY WROCŁAW. Przedwczoraj w Teatrze Polskim we Wrocławiu została pokazana prapremiera sztuki PAWŁA DEMIRSKIEGO, pt. "Dziady. Ekshumacja".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magazyn Bardzo Kulturalny

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2009 14:00
- Tego można było się spodziewać: po karkołomnej (i udanej naszym zdaniem) próbie "adaptacji" "Trylogii" Henryka Sienkiewicza JAN KLATA podjął się realizacji w teatrze "Ziemi ...
rozwiń zwiń

Czytaj także

w mbk 17 maja 2009

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2009 14:00
29 WARSZAWSKIE SPOTKANIA TEATRALNE przekroczyły półmetek. - Pozostał jeszcze tydzień z tego prawie trzy-tygodniowego Festiwalu, tydzień, za to JAKŻE ATRAKCYJNY!
rozwiń zwiń