w mbk 31 maja 2007

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2007 22:00
- A tak niedawno zaczynał się maj ... - Na pocieszenie - początek czerwca niektórym może kojarzyć się np. z FESTIWALEM TEATRU POLSKIEGO RADIA i ...
Audio

- A tak niedawno zaczynał się maj ... - Na pocieszenie - początek czerwca niektórym może kojarzyć się np. z FESTIWALEM TEATRU POLSKIEGO RADIA i ... Telewizji Polskiej. - To najważniejsze i najprzyjemniejsze nasze doroczne święto. - Niech trwa.

- Dziś w MBK - rozmowa poprzedzająca dzień rozpoczęcia Festiwalu Dwa Teatry w Sopocie.

- Naszymi gośćmi będą dyrektorzy programowi Festiwalu, panowie KRZYSZTOF DOMAGALIK i KRZYSZTOF ZALESKI. - Kto nas zeczhce posłuchać, zapewne poczujesię zaproszonym na Festiwal. - I ja - zaprszam Państwa do Teatru Kameralnego i do Kina Polonia w Sopocie, na przesłuchania i pokazy i do różnych miejsc od Gdańska po Gdynię na spotkania z twórcami obu Teatrów, z reżyserami i aktorami.

- W sobotę o 13.00. - nasze, trójkowe spotkanie z Dwoma Teatrami - w Hotelu Rezydent w Sopocie, a w poniedziałek MBK, tuż po zakończeniu Festiwalu, z okolic Hotelu Grand.

- Miło mi będzie gościć Państwa.

- Baszka Marcinik.

Czytaj także

Międzynarodowy Dzień Teatru

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2009 09:53
27 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru. Święto zostało ustanowione z inicjatywy Międzynarodowego Instytutu Teatralnego (ITI - UNESCO) w 1961 roku. Upamiętnia otwarcie pierwszego sezonu Teatru Narodów w Paryżu w 1957 roku, na którym spotkały się zespoły z obu stron "żelaznej kurtyny".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwal „Dwa Teatry – Sopot 2010”

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2010 14:47
W dniach 12 – 14 czerwca odbędzie się X Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry – Sopot 2010”. Zaprezentowane zostaną najlepsze słuchowiska oraz spektakle telewizyjne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dwa Teatry" zaskoczyły frekwencją

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2010 15:40
Dziś wieczorem poznamy laureatów X Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Telewizji Polskiej "Dwa Teatry". Z roku na rok festiwal przyciąga coraz większą publiczność.
rozwiń zwiń