X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

NIEDZIELA BEZ MAGAZYNU, ZA TO Z … KONCERTEM POD POUCZAJĄCYM TYTUŁEM: „JAK BYĆ KOCHANĄ … 50 LAT Z TRÓJKĄ”

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2012 01:13
Wnioski spróbujemy wyciągnąć … a tymczasem tylko na tej stronie – poniżej obrazek dźwiękowy z 16 Targów Książki w Krakowie, który powstał 27 października na terenie Targów.
Audio
NIEDZIELA BEZ MAGAZYNU, ZA TO Z  KONCERTEM POD POUCZAJĄCYM TYTUŁEM: JAK BYĆ KOCHANĄ   50 LAT Z TRÓJKĄ
Foto: mat. prom.

Wędrując między stoiskami, spotkałam kilku znajomych i chwilę z nimi rozmawiałam. To: MAREK ZAGAŃCZYK, BARBARA TORUŃCZYK, pan  JANUSZ MAJEWSKI oraz prezes Targów w Krakowie – pani GRAŻYNA GRABOWSKA. Obrazek – niewielki, ale oddaje atmosferę i brzmienie Targów.
W wypowiedzi reprezentacji „Zeszytów Literackich” odnajdą Państwo zaproszenie na jubileuszowe spotkanie w Studiu im. A. Osieckiej z redakcją „Z.L”., które odbędzie się 7 listopada. Będzie ono zarejestrowane. Retransmisja - u nas 5 grudnia.

Prezes
Prezes Fundacji Wisławy Szymborskiej, były osobisty sekretarz poetki Michał Rusinek przedstawił regulamin nagrody im. Wisławy Szymborskiej podczas konferencji Kreatywne Miasta i Regiony w Krakowie

Od 4 lat w tym samym czasie organizowany jest w Krakowie Conrad Festival. O tegorocznym Festiwalu Conrada opowiadaliśmy przed tygodniem. Przypomnę, że jednym z wydarzeń włączonych do programu Festiwalu była Konferencja,  podczas której m.in. prezes Fundacji Wisławy Szymborskiej ogłosił ustanowienie Nagrody Poetyckiej im. Wisławy Szymborskiej. Jesteśmy partnerami radiowymi Fundacji i informujemy  o jej działaniach.
 
Od 8 do 11 listopada TPK i MBK – z Sopotu. Spotkamy się z: Teatrem Wybrzeże w Gdańsku, z Państwową Galerią Sztuki w Sopocie, z Teatrem Muzycznym w Gdyni, zapowiemy Festiwal  R@port w Gdyni.

Do usłyszenia więc
Baszka Marcinik

Dziś, po koncercie – pierwsza listopadowa premiera na Scenie Teatralnej Trójki„Warunek” – adaptacja powieści Eustachego Rylskiego w reżyserii Waldemara Modestowicza – słuchowisko tradycyjne w formie, za to porywające i przejmujące, pięknie zagrane, ze świetną oprawą muzyczną.

Polecam także stronę „Najnowszych Przygód Mikołajka”. 8 opowiadań z tomu opublikowanego przez  Znak Emotikon, w interpretacji Jerzego Stuhra i z muzyką Piotra Salabera. Przedostatnie opowiadanie – 2 grudnia w „Zagadkowej Niedzieli” (podobnie, jak poprzednie), ostatnie – 6 grudnia w św. Mikołaja.