X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sopot Film Festival, czyli znacznie więcej niż film

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 15:58
Na program wydarzenia składają się - oprócz pokazów filmowych - wystawy, warsztaty, panele dyskusyjne, spotkania z twórcami, czy koncerty do filmów kina niemego. O szczegółach mówiliśmy w audycji "Trójkowo, filmowo".
Audio
  • Goście Ryszarda Jaźwińskiego opowiadają m.in. o letnich festiwalach filmowych (Trójkowo, filmowo/ Trójka)
Sopot Film Festival 2016 trwa w dniach 9-17 lipca (na zdjęciu plenerowe kino z edycji w 2015 roku)
Sopot Film Festival 2016 trwa w dniach 9-17 lipca (na zdjęciu plenerowe kino z edycji w 2015 roku)Foto: mat. prom./sopotfilmfestival.pl

- W tym roku dostaliśmy rekordową liczbę blisko 4700 zgłoszeń do trzech sekcji konkursowych. Spłynęły one z przeszło stu krajów i regionów świata - mówił w Trójce Michał Grubman z Sopot Film Festival.

Sopot Film Festival 2016 to siódma letnia edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, a 16. w swojej całej historii, odbywająca się jako międzynarodowe wydarzenie, promujące kulturę i twórczość filmową. W programie co roku znajdują się filmy nagradzane i wyświetlane na największych festiwalach filmowych, w takich miastach jak: Cannes, Berlin, Wenecja, Rotterdam, San Sebastian, Sundance, Toronto czy Gdynia. W Trójce mówiliśmy o najciekawszych punktach z tegorocznego programu.

W audycji także informacje na temat festiwali Animator w Poznaniu i Nowe Horyzonty we Wrocławiu oraz rozmowa z Łukaszem Grzegorkiem, autorem filmu "Kamper".

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Goście: Anna Kądziela-Grubman i Michał Grubman (szefowie Sopot Film Festival), Marcin Giżycki (dyrektor artystyczny festiwalu Animator), Łukasz Grzegorzek (autor filmu "Kamper"), Joanna Łapińska (dyrektor artystyczny festiwalu Nowe Horyzonty)
Data emisji: 10.07.2016
Godzina emisji:
14.10

ei/gs

Czytaj także

Kinogranie, czyli filmowo-muzyczny Augustów

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2016 19:23
W Augstowie zakończyła się trzecia edycja Kinogrania, czyli Przeglądu Filmów o Tematyce Muzycznej. Na zakończenie czterodniowej imprezy wystąpił zespół Pustki, wykonując muzykę na żywo do niemego filmu "Aelita" Jakowa Protazanowa z 1924 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Watykański Oscar za film o polskich męczennikach z Peru

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2016 19:00
- Poprzez przykład ich życia i wyjście do ludzi, polscy zakonnicy tak zachwycili sobą Peruwiańczyków, że byli niemalże noszeni na rękach - opowiada Krzysztof Tadej o bohaterach dokumentu "Życia nie można zmarnować".
rozwiń zwiń