X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Chyra zapowiada bardzo dziwny film

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2016 18:28
- Ta historia nie ma ochoty być bardzo ułożoną. To jakieś impresje Aśki Zastróżnej i pozostaje pytanie, czy się temu podamy, czy nie - mówi o filmie "Las" aktor Andrzej Chyra.
Audio
  • Piotr Żurawski, Andrzej Chyra i Ewa Szabłowska gośćmi Ryszarda Jaźwińskiego (Trójkowo, filmowo/ Trójka)
Joanna Zastróżna i Andrzej Chyra (na zdjęciu) pracowali już wspólnie przy filmie Molehill
Joanna Zastróżna i Andrzej Chyra (na zdjęciu) pracowali już wspólnie przy filmie "Molehill" Foto: PAP/Grzegorz Michałowski

Zdjęcia do "Lasu" - nowego filmu Joanny Zastróżnej - ciągle trwają, a plan zdjęciowy na ogródkach działkowych w Sopocie odwiedził dziennikarz Trójki Ryszard Jaźwiński. Jak podkreślał Andrzej Chyra, "Las" to dla niego wyjście poza duży film, to raczej fantazja, wyobraźnia i coś pomiędzy sztuką a filmem. - Ten obraz pokazuje, jak czasami można poszaleć i przypomina, że warto wyjść poza standardową formułę scenariusza i scenografii - przyznał Chyra.

Co oznacza takie wyjście? A na przykład to, że aktorzy w trakcie pracy nad filmem poza ogródkami działkowymi odwiedzili też m.in. pewien wulkan. Więcej na ten temat usłyszeć można w nagraniu audycji. Gośćmi Ryszarda Jaźwińskiego byli też: aktor Piotr Żurawski, który opowiadał o filmie "Kamper", i Ewa Szabłowska, która zapraszała na wrocławski festiwal Nowe Horyzonty.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Goście: Ewa Szabłowska (współorganizatorka festiwalu Nowe Horyzonty), Andrzej Chyra (aktor), Piotr Żurawski (aktor)
Data emisji: 17.07.2016
Godzina emisji:
14.10

ei/mk

Czytaj także

Sopot Film Festival, czyli znacznie więcej niż film

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 15:58
Na program wydarzenia składają się - oprócz pokazów filmowych - wystawy, warsztaty, panele dyskusyjne, spotkania z twórcami, czy koncerty do filmów kina niemego. O szczegółach mówiliśmy w audycji "Trójkowo, filmowo".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcin Koszałka: wolę być ocenianym niż oceniać

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2016 18:47
- Jestem specyficznym reżyserem, bo nie przepadam za festiwalami i jeżdżę tylko tam, gdzie muszę. Czuję, że reżyser powinien nie odcinać kuponów rok z filmem, tylko pracować nad kolejnymi pomysłami - mówi Marcin Koszałka.
rozwiń zwiń