X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

LAF, czyli bardzo filmowe Roztocze

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2017 15:06
Tę audycję Ryszarda Jaźwińskiego nadaliśmy ze Zwierzyńca na Roztoczu. 11 sierpnia rozpoczęła się tam 18. Letnia Akademia Filmowa.
Audio
Letnia Akademia Filmowa
Letnia Akademia FilmowaFoto: mat. promocyjne

Rozmawialiśmy o programie i wydarzeniach tego wyjątkowego, wakacyjnego festiwalu, który trwa do 20 sierpnia. Gośćmi audycji byli reżyserzy Janusz Zaorski, Wojciech Marczewski i Tomasz Gąssowski. Ten ostatni zadebiutował w Zwierzyńcu filmem "Baraż", nagrodzonym już na kilku festiwalach. - Mam nadzieję, że będę dalej próbował swoich sił w reżyserii. Jeśli uda mi się napisać fajny scenariusz, na pewno będę go realizował - mówił Tomasz Gąssowski.

W "Trójkowo, filmowo" nie zabrakło również aktualności. Opowiadaliśmy o "Paryżu na bosaka", który otwierał tegoroczną Letnią Akademię Filmową.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Goście: Janusz Zaorski (reżyser), Wojciech Marczewski (reżyser), Tomasz Gąssowski (kompozytor)
Data emisji: 14.08.2017
Godzina emisji: 20.06

ab/ml

Czytaj także

Edward Norton na Transatlantyk Festival

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2017 11:30
- Praktycznie rzecz biorąc, byłem już kiedyś w Polsce. Podczas zdjęć do "Grand Budapest Hotel", Wes Anderson lubił zabierać nas przez most w Görlitz na polską stronę - mówił Edward Norton w trakcie swojej pierwszej oficjalnej wizyty w naszym kraju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

18. Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2017 11:00
W piątek, 11 sierpnia, rozpocznie się 18. Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu, której niezmiennie, od lat, patronuje Trójka. O stałych punktach i zmianach w programie z Katarzyną Zabratańską rozmawiał Ryszard Jaźwiński.
rozwiń zwiń