LAF, czyli bardzo filmowe Roztocze

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2017 15:06
Tę audycję Ryszarda Jaźwińskiego nadaliśmy ze Zwierzyńca na Roztoczu. 11 sierpnia rozpoczęła się tam 18. Letnia Akademia Filmowa.
Audio
Letnia Akademia Filmowa
Letnia Akademia FilmowaFoto: mat. promocyjne

Rozmawialiśmy o programie i wydarzeniach tego wyjątkowego, wakacyjnego festiwalu, który trwa do 20 sierpnia. Gośćmi audycji byli reżyserzy Janusz Zaorski, Wojciech Marczewski i Tomasz Gąssowski. Ten ostatni zadebiutował w Zwierzyńcu filmem "Baraż", nagrodzonym już na kilku festiwalach. - Mam nadzieję, że będę dalej próbował swoich sił w reżyserii. Jeśli uda mi się napisać fajny scenariusz, na pewno będę go realizował - mówił Tomasz Gąssowski.

W "Trójkowo, filmowo" nie zabrakło również aktualności. Opowiadaliśmy o "Paryżu na bosaka", który otwierał tegoroczną Letnią Akademię Filmową.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Goście: Janusz Zaorski (reżyser), Wojciech Marczewski (reżyser), Tomasz Gąssowski (kompozytor)
Data emisji: 14.08.2017
Godzina emisji: 20.06

ab/ml

Czytaj także

Edward Norton na Transatlantyk Festival

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2017 11:30
- Praktycznie rzecz biorąc, byłem już kiedyś w Polsce. Podczas zdjęć do "Grand Budapest Hotel", Wes Anderson lubił zabierać nas przez most w Görlitz na polską stronę - mówił Edward Norton w trakcie swojej pierwszej oficjalnej wizyty w naszym kraju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

18. Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2017 11:00
W piątek, 11 sierpnia, rozpocznie się 18. Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu, której niezmiennie, od lat, patronuje Trójka. O stałych punktach i zmianach w programie z Katarzyną Zabratańską rozmawiał Ryszard Jaźwiński.
rozwiń zwiń