Janusz Gajos: cały czas się uczę

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2019 17:00
– Dużą radością dla aktora jest zagrać dwie krańcowe role – podkreśla w rozmowie z Ryszardem Jaźwińskim Janusz Gajos, nominowany do Polskich Nagród Filmowych Orły 2019 za kreacje w filmach "Kamerdyner" i "Kler".
Audio
  • Filmowe rozmowy Ryszarda Jaźwińskiego (Trójkowo, filmowo)
Janusz Gajos w filmie Kamerdyner
Janusz Gajos w filmie "Kamerdyner"Foto: Next Film / mat promocyjne

Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji, w której Janusz Gajos mówi o tym, co "trzyma aktora w pionie" i w jaki sposób zwracają się do niego taksówkarze. Opowiada także o współpracy z Krzysztofem Zanussim i obowiązkach senatora Polskiej Akademii Filmowej.

W audycji także:

  • premiera polska: "Monument" Jagody Szelc – spotkanie z młodymi aktorami, Anną Biernacik, Anną Bolewską, Karoliną Bruchnicką oraz Mateuszem Więcławkiem;
  • Polskie Nagrody Filmowe Orły 2019 – wywiady z nominowanymi: Anną Radwan ("Kamerdyner"), Jarosławem Kamińskim ("Zimna wojna");
  • aktualności filmowe;
  • muzyka filmowa.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Data emisji: 16.03.2019
Godzina emisji: 16.07

mk

Czytaj także

"Córka trenera", czyli wyjątkowe kino sportowe

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2019 17:15
1 marca na ekrany kin wszedł film "Córka trenera". Ryszard Jaźwiński spotkał się z odtwórcami głównych ról Karoliną Bruchnicką i Bartłomiejem Kowalskim oraz reżyserem filmu Łukaszem Grzegorzkiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aleksandra Konieczna: bałam się, że nie będę w stanie dobrze odegrać swojej roli

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2019 17:00
Niedawno ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych. Ryszard Jaźwiński spotkał się z nominowanymi do tegorocznych Orłów i rozmawiał na temat gali, która obędzie się już 25 marca. 
rozwiń zwiń