Trójkowo, filmowo

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2007 15:00
Dziś spotkanie z najważniejszymi laureatami festiwali filmowych ostatniego sezonu!

W kinach już możemy zobaczyć nagrodzony Złotą Palmą w Cannes film "4 miesiące, 3 tygodnie, 2 dni" Cristiana Mungiu. Trójka poleca! A w "Trójkowo, filmowo" spotkanie z reżyserem.

Danutę Szaflarską w znakomitej roli Anieli zobaczymy w filmie Doroty Kędzierzawskiej "Pora umierać" (także podczas Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego). Dziś aktorka opowie o swojej wieloletniej pracy w polskim kinie i teatrze.

Odwiedzi nas Robert Więckiewicz nagrodzony w Gdyni za świetne role w filmach "Wszystko będzie dobrze" i "Świadek koronny".

Jerzy Stuhr zapowie projekcję swojego najnowszego filmu "Korowód", który zamknie w tym roku Warszawski Festiwal Filmowy.

A Artur Liebhart zaproponuje nam nowy numer Magazynu Sztuki Dokumentu, jak zwykle z interesującym pełnometrażowym filmem dokumentalnym i specjalnymi dodatkami.

Zapraszam po 15.00!

Ryszard Jaźwiński

Czytaj także

"Szczęście" filmowa przyjemność

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2007 14:01
"Szczęście" to tytuł dość przewotny dla filmu Bohdana Slama.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2007 16:46
Już w piątek 10 sierpnia rusza 8. Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu na Lubelszczyźnie. Trójka patronuje festiwalowi, impreza potrwa potrwa do 19 sierpnia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy Tarantino w Cannes

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2009 10:12
Światowa premiera filmu „Bękarty wojny” Quentina Tarantino to jedno z ważniejszych wydarzeń tegorocznego festiwalu w Cannes. O Złotą Palmę walczy 20 filmów - miedzy innymi reżyserów: Kena Loacha, Jane Campion, Michaela Haneke i Pedra Almodovara. Jury ogłosi werdykt w w niedzielę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pokaz "Robin Hooda" rozpoczął festiwal w Cannes

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2010 19:57
O Złotą Palmę w Cannes będzie rywalizować 19 tytułów.
rozwiń zwiń