Trójkowo, filmowo

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2009 15:00
W kinie Luna w Warszawie trwa przegląd filmowy "Łodzią po Wiśle". Spodziewam się więc solidnej reprezentacji łódzkiej szkoły filmowej.

Dziś sporo o nowościach filmowych w naszych kinach i ponownych premierach po latach na dużym ekranie, bo do tej kategorii można zaliczyć film "Annie Hall" Woody'ego Allena sprzed 32 lat.

Trójkowa premiera tygodnia to "Walc z Baszirem" Ari Folmana.

Z Romanem Gutkiem już w kwietniu porozmawiam o planach programowych tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Era Nowe Horyzonty".

A w związku z 7 Przegladem Filmów Studenckich z Łodzkiej Szkoły Filmowej "Łodzią po Wiśle" na pewno odwiedzi nas Marcin Malatyński dyrektor festiwalu, Magnus von Horn student reżyserii ze Szwecji oraz... To na razie niespodzianka także dla mnie, ale na pewno reprezentacja "Filmówki" będzie dziś większa.

Zapraszam do 16.00!

Ryszard Jaźwiński

Czytaj także

Era Nowe Horyzonty w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2008 02:43
Już po raz ósmy rusza największy festiwal filmowy w Polsce - Era Nowe Horyzonty. Specjalne festiwalowe studio Trójki zbudujemy w Mediatece przy Placu Teatralnym. W tym roku Trójka objęła festiwal Era Nowe Horyzonty swoim patronatem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

48. Krakowski Festiwal Filmowy

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2008 06:16
Podczas 48. Krakowskiego Festiwalu Filmowego w Krakowie spotkają się wszyscy najważniejsi przedstawiciele branży filmowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Era Nowe Horyzonty Tournée

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2010 00:00
Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, organizator Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu rozpoczyna cykl dystrybucji filmów pod nazwą Era Nowe Horyzonty Tournée.

W ramach projektu zostanie zaprezentowanych sześć filmów...
rozwiń zwiń