Trójkowo, filmowo

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2007 15:00
Po licznych festiwalowych wyjazdach dziś "Trójkowo, filmowo" znowu z Warszawy, choć i tak przez chwilę jeszcze pozostaniemy w Sopocie...

W Sopocie zawsze obecny jest Arek Hronowski. Wspólnie zapowiemy zbliżający się wakacyjny festiwal Sopot Bimba Film. Od 3 do 5 lipca znowu będzie można oglądać kultowe filmy w plenerze. A za tydzień tracydycyjny konkurs związany z Bimbą - będzie można wygrać zaproszenie do Sopotu (udział we wszystkich festiwalowych imprezach) dla dwóch osób.

Wcześniej, bo jeszcze w czerwcu w Warszawie (a potem w kolejnych miastach) zagości Festiwal Filmów Latynoamerykańskich. W szczegóły atrakcyjnego w tym roku programu imprezy wprowadzi nas Piotr Kobus.

Przypomnimy, że już w najbliższy poniedziałek ukaże się nowy numer tygodnika "Wprost", a z nim czwarta już płyta DVD z najzabawniejszymi Polskimi Kronikami Filmowymi. Całą kolekcję po raz kolejny będzie można wygrać w "Trójkowo, filmowo"!

Wiesław Saniewski, niedawny laureat festiwalu Tarnowska Nagroda Filmowa opowie o swoich nowych projektach filmowych. Zapowiadają się sensacyjnie!

Wspomnimy też o pokazywanych właśnie w Warszawie filmach nagrodzonych na Krakowskim Festiwalu Filmowym oraz filmach debiutantów z programu "30 minut".

Kolejne cztery filmy młodych polskich reżyserów będzie można zobaczyć na gościnnej scenie teatralnej. Pokaz w poniedziałek o godz.19.00 w TR Warszawa przy Marszałkowskiej. Wstęp wolny, a po seansie będzie jeszcze okazja, by porozmawiać z twórcami 30 minutowych debiutów fabularnych.

Zapraszam!

Ryszard Jaźwiński

Czytaj także

Festiwal Filmowy w San Sebastian

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2008 13:12
18 września rozpoczął się w San Sebastian 56. Międzynarodowy Festiwal Filmowy, jedna z największych imprez światowego kina. Na miejscu są nasi specjalni wysłannicy: Agnieszka Obszańska i Michał Nogaś.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sezon na Dwójkę: Krakowski Festiwal Filmowy

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2009 14:46
8 czerwca 2009, godz.18:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Woody Allen powraca na Manhattan

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2010 08:28
W "Co nas kręci, co nas podnieca " Allen ponownie opowie o skomplikowanych relacjach damsko-męskich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Startuje Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2010 07:50
Na festiwalu nie zabraknie polskiego akcentu. Będzie to krótkometrażowy film "Turysta".
rozwiń zwiń