X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójkowo, filmowo

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2007 15:00
Po licznych festiwalowych wyjazdach dziś "Trójkowo, filmowo" znowu z Warszawy, choć i tak przez chwilę jeszcze pozostaniemy w Sopocie...
Audio

W Sopocie zawsze obecny jest Arek Hronowski. Wspólnie zapowiemy zbliżający się wakacyjny festiwal Sopot Bimba Film. Od 3 do 5 lipca znowu będzie można oglądać kultowe filmy w plenerze. A za tydzień tracydycyjny konkurs związany z Bimbą - będzie można wygrać zaproszenie do Sopotu (udział we wszystkich festiwalowych imprezach) dla dwóch osób.

Wcześniej, bo jeszcze w czerwcu w Warszawie (a potem w kolejnych miastach) zagości Festiwal Filmów Latynoamerykańskich. W szczegóły atrakcyjnego w tym roku programu imprezy wprowadzi nas Piotr Kobus.

Przypomnimy, że już w najbliższy poniedziałek ukaże się nowy numer tygodnika "Wprost", a z nim czwarta już płyta DVD z najzabawniejszymi Polskimi Kronikami Filmowymi. Całą kolekcję po raz kolejny będzie można wygrać w "Trójkowo, filmowo"!

Wiesław Saniewski, niedawny laureat festiwalu Tarnowska Nagroda Filmowa opowie o swoich nowych projektach filmowych. Zapowiadają się sensacyjnie!

Wspomnimy też o pokazywanych właśnie w Warszawie filmach nagrodzonych na Krakowskim Festiwalu Filmowym oraz filmach debiutantów z programu "30 minut".

Kolejne cztery filmy młodych polskich reżyserów będzie można zobaczyć na gościnnej scenie teatralnej. Pokaz w poniedziałek o godz.19.00 w TR Warszawa przy Marszałkowskiej. Wstęp wolny, a po seansie będzie jeszcze okazja, by porozmawiać z twórcami 30 minutowych debiutów fabularnych.

Zapraszam!

Ryszard Jaźwiński

Czytaj także

Festiwal Filmowy w San Sebastian

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2008 13:12
18 września rozpoczął się w San Sebastian 56. Międzynarodowy Festiwal Filmowy, jedna z największych imprez światowego kina. Na miejscu są nasi specjalni wysłannicy: Agnieszka Obszańska i Michał Nogaś.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sezon na Dwójkę: Krakowski Festiwal Filmowy

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2009 14:46
8 czerwca 2009, godz.18:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Woody Allen powraca na Manhattan

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2010 08:28
W "Co nas kręci, co nas podnieca " Allen ponownie opowie o skomplikowanych relacjach damsko-męskich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Startuje Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2010 07:50
Na festiwalu nie zabraknie polskiego akcentu. Będzie to krótkometrażowy film "Turysta".
rozwiń zwiń