X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Zanussi: w swoim życiu sporo się napracowałem

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2019 17:50
– Zawsze miałem miłe wspomnienia z tym festiwalem – mówił w rozmowie z Ryszardem Jaźwińskim Krzysztof Zanussi, gość specjalny 33. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. 
Audio
  • Relacja z 33. Tarnowskiej Nagrody Filmowej (Trójkowo, filmowo)
33. Tarnowska Nagroda Filmowa
33. Tarnowska Nagroda FilmowaFoto: materiały prasowe

– Przyjechałem tutaj prosto z Paryża. Miło wspominam to miejsce, ponieważ otrzymywałem tutaj nagrody. Jest tu klub filmowy, są wymagający widzowie, można tutaj o czymś konkretnym porozmawiać – zaznaczył polski reżyser, który otrzymał na festiwalu nagrodę specjalną za całokształt twórczości. – Napracowałem się w swoim życiu sporo. Nagrody cieszą i dają satysfakcję, ale najbardziej zależy mi na tym, żeby film się podobał, został w ludziach i był dla kogoś ważny – dodał Krzysztof Zanussi. 

Jakie filmy zaprezentowano na festiwalu? Jakie plany ma przed sobą Krzysztof Zanussi? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której również:

  • aktualności filmowe;
  • rozmowy z uczestnikami 33. Tarnowskiej Nagrody Filmowej;
  • muzyka filmowa.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Goście: Krzysztof Zanussi (reżyser), Andrzej Jakimowski (juror 33. Tarnowskiej Nagrody Filmowej, reżyser, pedagog), Paweł Mossakowski (juror, krytyk filmowy), Maria Wardyń (szefowa kina "Marzenie"), Bożena Stachura (aktorka), Beata Madalińska (żona Janusza Kondratiuka)
Data emisji: 8.06.2019
Godzina emisji: 16.08

kw

Czytaj także

Poznaliśmy laureatów 16. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2019 17:00
– Czuję, że jest to bardzo dobry rok dla dokumentu, zarówno polskiego, jak i światowego – mówi reżyser Michał Marczak, jeden z jurorów tegorocznego Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Smutniak: ten film jest dla mnie bardzo intymny

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2019 17:12
W kinach możemy oglądać najnowszy film Jacka Borcucha "Słodki koniec dnia". Obok Krystyny Jandy, jedną z głównych ról zagrała Kasia Smutniak, z którą rozmawiał Ryszard Jaźwiński. 
rozwiń zwiń