X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

24. Top Wszech Czasów przedstawia Piotr Baron. Posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2018 13:00
Pierwszego dnia roku po raz kolejny zaprezentowaliśmy wyniki Trójkowego Topu Wszech Czasów. W 24. edycji tego wyjątkowego zestawienia Słuchacze głosowali na swoich faworytów, wybierając spośród ponad 1,4 tys. utworów. Jak ułożyła się lista? Zapraszamy do słuchania.
Audio
Piotr Baron
Piotr BaronFoto: Trójka

24-top-wszechczasow wyniki.jpg
24. Top Wszech Czasów. Sprawdź wyniki!

Wyniki zestawienia prezentowaliśmy na antenie przez cały Nowy Rok. Przedstawiali je kolejno: Marek Niedźwiecki (godz. 9.05-12.00), Piotr Baron (godz. 12.05-15.00), Piotr Metz (godz. 15.05-18.00), Piotr Stelmach (godz. 18.05-21.00). Na czele zestawienia znalazła się ponownie grupa Dire Straits.  

Tu znajdziesz pełne notowania Topu Wszech Czasów>>>

Od 1994 roku na przełomie roku ogłaszamy na antenie Trójki listę piosenek, które cieszą się wśród Państwa największą popularnością. Należą do nich zarówno polskie, jak i zagraniczne utwory, a głosować na nie może każdy. Schemat głosowania w Topie Wszech Czasów jest taki sam jak w przypadku Listy Przebojów Programu Trzeciego.

Czytaj także

24. Top Wszech Czasów przedstawia Marek Niedźwiecki. Posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2018 12:00
Pierwszego dnia roku po raz kolejny zaprezentowaliśmy wyniki Trójkowego Topu Wszech Czasów. W 24. edycji tego wyjątkowego zestawienia Słuchacze głosowali na swoich faworytów, wybierając  spośród ponad 1,4 tys. utworów. Jak ułożyła się lista? Zapraszamy do słuchania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

25. Top Wszech Czasów przedstawia Piotr Metz. Posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2019 13:00
Pierwszego dnia roku po raz kolejny zaprezentowaliśmy wyniki Trójkowego Topu Wszech Czasów. W jubileuszowej, 25. edycji tego wyjątkowego zestawienia Słuchacze głosowali na swoich faworytów, wybierając spośród ponad 1,4 tys. utworów. Jak ułożyła się lista? Zapraszamy do słuchania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

24. Top Wszech Czasów przedstawia Piotr Stelmach. Posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2018 16:50
Pierwszego dnia roku po raz kolejny zaprezentowaliśmy wyniki Trójkowego Topu Wszech Czasów. W 24. edycji tego wyjątkowego zestawienia Słuchacze głosowali na swoich faworytów, wybierając spośród ponad 1,4 tys. utworów. Jak ułożyła się lista? Zapraszamy do słuchania.
rozwiń zwiń