X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Finał 18. Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej" [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2015 16:15
Pierwsza Dama Polskiego Jazzu i młodzi Finaliści 18. Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej". To był niezwykły koncert!
Finaliści 18. Konkursu Pamiętajmy o Osieckiej z 2015 roku
Finaliści 18. Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej" z 2015 rokuFoto: Wojciech Kusiński/PR

Gwiazdą Koncertu Galowego była Ewa Bem z zespołem, prezentująca premierowy recital. W koncercie "Nowa Energia w piosence" wystąpiła Matylda Damięcka & Przekoty. Było klasycznie i awangardowo, w tym roku piosenki Agnieszki Osieckiej ogarnęło jazzowe szaleństwo!

18. Konkurs "Pamiętajmy o Osieckiej" zostaŁ rozstrzygnięty podczas Koncertu Finałowego, transmitowanego przez Trójkę (27.09.2015, godz. 20.05).

W Jury zasiedli: Agata Duda Gracz, Maria Sadowska, Agnieszka Szydłowska, Joanna Trzepiecińska i Marek Napiórkowski. Z interpretacjami utworów Poetki wystąpiły: Martyna Dudek, Emilia Hamerlik, Bartłomiej Kawałek, Kaja Kaźmierczyk, Justyna Kokot Weronika Kowalska, Natalia Lesz, Karolina Micor, Lidia Pronobis, Krzysztof Szczepaniak. Akompaniował zespół muzyczny pod kierownictwem Jakuba Lubowicza.

Werdykt Jury został ogłoszony podczas Koncertu Galowego w Teatrze Muzycznym ROMA (28.09.2015, godz. 19.00). Tego wieczoru odbyło się także premierowe wykonanie recitalu Ewy Bem z zespołem (Andrzej Jagodziński - fortepian, Robert Majewski - trąbka, Adam Cegielski - kontrabas, Czesław "Mały" Bartkowski - perkusja). Pierwsza Dama Polskiego Jazzu zaśpiewała piosenki Poetki w nowej jazzowej aranżacji Andrzeja Jagodzińskiego.

Jako impreza towarzysząca 18. Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej" odbył się też koncert Nowa Energia w Piosence (24.09.2015, Muzyczne Studio Polskiego Radia im. Agnieszki. Osieckiej, godz. 19.00). Laureatka Konkursu sprzed kilku lat, Matylda Damięcka, aktorka kabaretowa (Klub Komediowy) i wokalistka wystąpiła z powołanym specjalnie na tę okazję składem Przekoty (Joanna Duda - klawisze, Piotr Domagalski - kontrabas, Piotr Bukowski - gitara i Jan Młynarski - perkusja). To były nieoczywiste i odważne interpretacje. Koncert był transmitowany online (www.tvpw.pl/okularnicy).

Naszych wcześniejszych koncertów słuchać można na moje.polskieradio.pl >>> a także na stronie Koncert w Trójce>>>

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Czytaj także

Agata Passent: mama miała gust nieuczesany

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2014 15:29
Wielkimi krokami zbliżają się przesłuchania do kolejnej edycji konkurs "Pamiętajmy o Osieckiej". - Może wrócą do łask bardziej znane kompozycje z tekstami mamy - mówi w rozmowie z Markiem Niedźwieckim Agata Passent.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kobieta-kameleon. Agnieszka Osiecka, czyli trudna bohaterka

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2015 00:58
- Chciałam, by ta książka odkrywała pewne rzeczy, ale by była jednocześnie czuła. Bo czułość to słowo, które bardzo Agnieszkę Osiecką określa - opowiada Ula Ryciak, autorka książki "Potargana w miłości".
rozwiń zwiń