X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zaz zaśpiewa w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2015 09:55
Zaz przyjęła zaproszenie do Trójki. Artystka udzieli wywiadu Piotrowi Baronowi i zaśpiewa w studiu im. Agnieszki Osieckiej.
Na koncerty do Polski ZAZ przyleci prosto z Tokio
Na koncerty do Polski ZAZ przyleci prosto z TokioFoto: mat. promocyjne/Ladies Jazz Festival/ Yann Orhan

Piotr Baron spotkał się z francuską piosenkarką w poniedziałek (23.11). Zarejestrowaną wtedy rozmowę wyemitujemy we wtorek (24.11) w audycji "3 wymiary gitary" między godz. 13.00 a 14.00.

Artystka zgodziła się także zaśpiewać w naszym studiu im. Agnieszki Osieckiej dwie piosenki ze swojego repertuaru. Z pewnością zaprezentujemy je Państwu - także w audycji Piotra Barona.

Zaz przyjeżdża do Polski na trzy listopadowe koncerty. We wtorek (24.11) zagra w Warszawie, w środę (25.11) we Wrocławiu, a w czwartek (26.11) w Gdyni. Trasa koncertowa promuje najnowszą płytą artystki pt. "Paris". To trzeci studyjny krążek piosenkarki.

"Si jamais j'oublie" z albumu "Paris" autorstwa ZAZ piosenką dnia w Trójce >>>

 

Zobacz więcej na temat: Piotr Baron Trójka ZAZ