X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jubileusz Tadeusza Woźniaka w Trójce [wideo]

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2016 23:59
To był wyjątkowy wieczór pełen muzycznych wspomnień. W robi głównej Tadeusz Woźniak, który świętował w Trójce jubileusz 50 lat na scenie.
Tadeusz Woźniak w Trójce
Tadeusz Woźniak w TrójceFoto: Wojciech Kusiński

Koncert Tadeusza Woźniaka w studiu im. Agnieszki Osieckiej odbył się w niedzielę (7.02) o godz. 20.05.

Tadeusz Woźniak to znany i lubiany polski muzyk, kompozytor i wokalista. Zadebiutował jako Daniel Dan w lutym 1966 roku występem w I Radiowej Giełdzie Piosenki i nagraniem pierwszych piosenek dla radiowej Trójki.

Nagrywał z zespołem Czterech, koncertował z Niebiesko Czarnymi i Czesławem Niemenem. Nagrodzony na miedzynarodowych festiwalach piosenki.

Jako kompozytor zadebiutował w 1967 roku, pisząc muzykę do wierszy Juliana Tuwima, Bolesława Leśmiana, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Komponuje także muzykę teatralną i filmową, tworzy spektakle muzyczne i musicale. Jako wykonawca największe sukcesy odnosił pod koniec lat 60. i w latach 70.

Jedną z jego najbardziej znanych piosenek jest "Zegarmistrz światła". O utworze, a także o swoim życiu prywatnym i zawodowym Tadeusz Woźniak opowiadał m.in. w trójkowej audycji "Godzina prawdy".

***

Naszych wcześniejszych koncertów słuchać można na moje.polskieradio.pl >>>

(wikipedia/ei)

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Tadeusz Woźniak

Czytaj także

Tadeusz Woźniak o trudnym ojcostwie i życiu na scenie

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2015 16:10
- Niepełnosprawny pozwala nam dzięki swojej obecności uwierzyć w to, że jesteśmy dobrzy. A to jedna z podstawowych potrzeb człowieka - czuć się dobrym - mówi Tadeusz Woźniak, artysta i tata Filipa z Zespołem Downa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tadeusz Woźniak z nową i starą muzyką

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2016 12:00
Najnowsza płyta Tadeusza Woźniaka "Ziemia" pochodzi z 2015 roku. Są na niej m.in. piosenki do tekstów Bogdana Chorążuka.
rozwiń zwiń