X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wojtek Pilichowski - artysta basu w Trójce (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2016 21:00
Wojtek Pilichowski, najbardziej rozpoznawalny polski basista, świętował w Trójce 25-lecie pracy twórczej. Wśród jego muzycznych gości byli m.in.: Kasia Kowalska, Natalia Kukulska i Jan Borysewicz.
Wojtek Pilichowski to prawdziwy wirtuoz gitary basowej. Słuchacze Trójki mieli okazję przekonać się o tym na żywo
Wojtek Pilichowski to prawdziwy wirtuoz gitary basowej. Słuchacze Trójki mieli okazję przekonać się o tym na żywo Foto: W. Kusiński/ PR

Koncert Wojtka Pilichowskiego odbył się w studiu im. Agnieszki Osieckiej w sobotę (12.03) o godz. 20.05.

Wojtek Pilichowski pracuje jako muzyk od 1992 roku. Pierwszą solową płytę nagrał w 1994 roku. Do tej pory wydał osiem albumów (nakład wszystkich przekroczył 100 tys. egzemplarzy) oraz cztery szkoły gry na gitarze basowej. Ostatni solowy, koncertowy album ukazał się zarówno w wersji audio, jak i DVD.

Jako muzyk sesyjny nagrał ponad 120 albumów, z czego większość z największymi gwiazdami sceny polskiej - w sumie kilka milionow nośników i kilka tysięcy koncertów. Wojtek jest także uznanym wykładowcą gitary basowej, prowadzącym najbardziej prestiżowe warsztaty w Polsce.

Pilichowski był trzykrotnie nominowany do nagrody Polskiej Akademii Fonograficznej. Przez czytelników magazynu "Gitara i Bas" siedmiokrotnie wybrany najlepszym polskim basistą. Jest czterokrotnym laureatem nagrody Play Box przyznawanej przez Polskie Rozgłośnie Radiowe.

***

Naszych wcześniejszych koncertów słuchać można na moje.polskieradio.pl >>>

Czytaj także

Piękna historia piosenki "Zawsze tam gdzie Ty"

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2015 07:36
W rozmowie z Piotrem Metzem Jan Borysewicz opowiada historię jednego z największych przebojów Lady Pank. Jest to historia nieprawdopodobna i zabawna…
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Kowalska i hit polskiego rocka

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2015 07:38
"Gdybyś kochał, hej" to klasyk klasyków polskiego rocka, po który Kasia Kowalska wciąż chętnie sięga na koncertach.
rozwiń zwiń