X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Spragnieni Lata 2016 mierzą się z The Beatles

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2016 22:00
- Rozkładamy The Beatles na czynniki pierwsze i składamy na nowo, trochę bardziej awangardowo - mówi Tymon Tymański, dyrektor artystyczny projektu Spragnieni Lata.
Spragnieni Lata w studiu im. Agnieszki Osieckiej
Spragnieni Lata w studiu im. Agnieszki OsieckiejFoto: Wojciech Kusiński/PR

Koncert Spragnionych Lata 2016 w studiu im. Agnieszki Osieckiej został zarejestrowany w czwartek (16.06). Nagranie tego występu zaprezentowaliśmy w Trójce w sobotę (18.06) o godz. 21.05.

Spragnieni Lata 2016 to cykl koncertów, latem plenerowych, a zimą klubowych, prezentujących najnowsze projekty polskich muzyków - bezkompromisowych, niezależnych, mających świetny kontakt z publicznością i gwarantujących ogromną porcję pozytywnej energii.

W 5. edycji Tymon Tymański - dyrektor artystyczny projektu - zaprosił do współpracy Natalię Przybysz, Natalię Grosiak i Krzysztofa "Zalef" Zalewskiego. Mierzą się z legendą - piosenkami The Beatles z kultowego "The White Album". Tego lata słuchamy ich w świeżych, współczesnych aranżacjach. To autorskie interpretacje hitów bandu wszech czasów W piątej edycji trasa po raz pierwszy ma formułę orkiestry. Wszystkim wokalistom towarzyszy ten sam skład muzyków: The Transistors. Za aranżacje utworów The Beatles odpowiada Tymon Tymański.

Piotr Metz, kierownik redakcji muzycznej Programu 3 Polskiego Radia, wielbiciel i znawca muzyki The Beatles: - Zostałem zaproszony na jedną z prób w Trójmieście i wstyd mi, że na początku pomyślałem, że to się może nie udać. Miałem z tyłu głowy, że ruszamy pomnik. Ale usłyszałem trzy pierwsze utwory i jeszcze raz przekonałem się do tego, że w przypadku takiego zespołu trzeba po prostu zmienić myślenie, nie nagrywać coverów, nie zbliżać się do oryginału, tylko potraktować to jako materiał wyjściowy.

Program 3 Polskiego Radia objął patronat artystyczny nad trasą Spragnieni Lata 2016.

(mat. promocyjne)