X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Świąteczny koncert Ani Rusowicz (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2016 15:07
Ania Rusowicz z zespołem postanowiła stworzyć zupełnie nowe pastorałki świąteczne. W bigbitowym stylu nawiązała do tradycji lat 60. i 70.

Na koncert Ani Rusowicz i jej gości w studiu im. Agnieszki Osieckiej zaprosiliśmy wspólnie z Narodowym Centrum Kultury w niedzielę (18 grudnia).

7 grudnia ukazała się płyta, na której pojawiło się 12 nowych świątecznych kompozycji Ani Rusowicz w duetach z jej wspaniałymi gośćmi. Ideą wydawnictwa jest radosne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia w dobrym humorze i sprzyjającym otoczeniu.

Grupa nawiązuje do tradycji polskich zespołów poprzednich dekad (film "Kulig"), góralskich tradycji oraz rock'n'rollowego klimatu. Jest to coś zupełnie nowego na rynku muzycznym. Koncerty okraszone są pięknym światłem, nietypowymi instrumentami, a przede wszystkim plejadą polskich gwiazd muzyki rozrywkowej.

Wraz z Anią śpiewają:

 • Andrzej i Jacek Zielińscy (Skaldowie)
 • Renata Przemyk
 • Martyna Jakubowicz
 • Natalia Niemen
 • Iza Kowalewska (Muzykoterapia)
 • Anna Brachaczek (Pogodno, Biff)
 • Artur Andrus
 • Adam Nowak (Raz Dwa Trzy)
 • Marek Piekarczyk (TSA)
 • Staszek Karpiel Bułecka i Szymon Chyc (Future Folk)
 • Czesław Mozil
 • Zespół Południce

Czytaj także

Najciekawsze "czarne" płyty 2016 roku

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2016 23:09
- To ostatnia audycja "Soul - muzyka duszy" w 2016 roku, przypomnijmy sobie zatem, czego najchętniej słuchaliśmy w minionym roku - mówi Hirek Wrona.
rozwiń zwiń