X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koncert Antka Sojki w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2018 20:00
Syn Stanisława Soyki – Antek kontynuuje rodzinną tradycję. We wrześniu ukazał się jego debiutancki solowy krążek "Po niebie". 
Audio
  • Antek Sojka na Trójkowej scenie (Koncerty w Trójce)

Na transmisję koncertu Antka Sojki z Muzycznego Studia PR im. Agnieszki Osieckiej zaprosiliśmy Państwa w niedzielę (21 października) o godz. 19.05.

Jak pisze sam artysta: "Zacząłem wracać do życia, odnajdując w komponowaniu terapeutyczno-twórczą rozkosz. Powstało wiele piosenek, z których kilka później odrzuciłem, a 11 z nich stworzyło ten album. Jest w nim pokazana jakaś część mnie. Zgadzam się z każdym tekstem. Wszystkie są prawdziwe i moje z wyjątkiem tekstu do piosenki Takie miejsce, który napisał Andrzej Jacobson na moje zamówienie. Jest w nich mnóstwo odniesień do natury, moich tęsknot, pragnień i radości. Jest tam też dużo o miłości. Nie jestem w stanie zaśpiewać niczego nieprawdziwego. Chciałbym pisać piosenki, w których ludzie będą mogli znaleźć fragmenty siebie, rozpoznać swoje doświadczenia. Wiem, to byłoby wielkie osiągnięcie. Chciałbym dawać innym ładną muzykę, piękno jakieś tworzyć. Tak właśnie".

Fragment okładki albumu"Po niebie" Antka Sojki Fragment okładki albumu"Po niebie" Antka Sojki

Skład zespołu:

Antek Sojka - śpiew, syntezatorek

Jan Malecha - gitara elektryczna i akustyczna

Maja Lenar - klawisze

Marcin Jadach - bas

Marcin Sojka - perkusja

Kuba Sojka - kotły i SPDSX

Martyna Sojka - śpiew

Zobacz więcej na temat: Trójka