X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Archive na 57. urodziny radiowej Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2019 22:00
Kolektyw z południowego Londynu powraca z wyjątkowym wydawnictwem podsumowującym 25 lat twórczości zespołu. W ramach trasy promującej płytę zespół zagrał wyjątkowy urodzinowy koncert dla Trójki.
Audio
  • Koncert Archive w Trójce (Lista osobista/Trójka)

Zespół Archive wystąpił w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej we wtorek (2.04) w ramach obchodów 57. urodzin PR3. Nagranie koncertu wyemitowaliśmy w audycji "Lista osobista" w sobotę (6.04).

Archive ma koncie 12 studyjnych albumów, udział w najbardziej prestiżowych festiwalach na całym świecie. To jedyna grupą w Wielkiej Brytanii, która odniosła większy sukces na kontynencie niż w swoim rodzimym kraju.

– Nadszedł idealny moment, aby złapać oddech, podsumować nasze dokonania i zobaczyć, jak daleko zaszliśmy w tej naszej podróży. Jestem bardzo dumny z naszej pracy jako kolektywu. Nadarzyła się okazja do współpracy z nowymi muzykami. Singiel, który powstał z Band of Skulls, jest jednym z najlepszych utworów, jakie do tej pory nagraliśmy – mówi Darius Keeler.

(mat. prasowe)

Zobacz więcej na temat: Trójka archive MUZYKA