X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Antonina Krzysztoń śpiewa pieśni postne

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2019 23:00
Zapraszamy do wysłuchania nagrania specjalnego, świątecznego występu polskiej pieśniarki, kompozytorki i autorka tekstów.
Audio
  • Antonina Krzysztoń śpiewa pieśni postne (Koncert w Trójce)
Antonina Krzysztoń
Antonina KrzysztońFoto: Wojciech Kusiński/PR

Koncert Antoniny Krzysztoń odbył się 13 kwietnia 2017 roku w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Nagranie przypomnieliśmy w Wielki Piątek 19 kwietnia 2019 roku.

W 1981 roku Antonina Krzysztoń zadebiutowała na Przeglądzie Piosenki Prawdziwej w Hali Oliwii, a w 1983 wygrała Krakowski Studencki Festiwal Piosenki. Do tej pory wydała 15 płyt.

W jej utworach słychać inspiracje różnymi gatunkami muzyki, które składają się na niepowtarzalne interpretacje artystyki.

Od dwóch dekad współpracuje z gitarzystą M. Majerczykiem, który był także kierownikiem muzycznym wielu jej płyt. W skład zespołu, z którym współpracuje, od wielu lat wchodzą: M. Majerczyk, M. Lamch, Manolo (M. Alban).

Zapraszamy do wysłuchania specjalnego, świątecznego występu Antoniny Krzysztoń, podczas którego artystka zaśpiewała pieśni postne.

(antoninakrzyszton.pl/ei/mk)