X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wybuchowa mieszanka, czyli Samokhin Band w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2019 20:00
Samokhin Band to łódzki zespół o słowiańskiej duszy i kozackiej charyzmie. Zespół trudno zakwalifikować do określonego gatunku muzycznego.
Audio
  • Samokhin Band na Trójkowej scenie (Koncert/Trójka)

Koncert Samokhin Band z Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej transmitowaliśmy na antenie Trójki w niedzielę (14.07) po godz. 19.05. 

Wyobraźcie sobie kilka gramofonów. Z każdego wydobywają się podobne dźwięki, ale każdy czerpie swoje źródło z innego stylu. Pierwszy to definitywnie swing – to od niego wszystko się zaczęło. Kolejne grają: latino, funk i rock'n'roll. Na deser dodajcie folk. Jeśli udało się wam spleść to wszystko w jeden wątek, to usłyszycie wcześniej nieznany styl. Logika absurdu doprowadziła do cudownych narodzin – oto jest: Samokhin Band! Krytycy jednym głosem powiedzieli, że ten noworodek nie ma szans na przeżycie: tym samym potwierdzili istnienie zespołu.

W swoich utworach mieszają smaczki: jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock'n'rolla, reggae oraz wschodniego folku, a wzmacniają to mocnym rockowym brzmieniem. Grają również dużo jazzu w ciekawych aranżacjach. Utwory są pełne słowiańskiej energii. Do tego dochodzi wschodni temperament i kozacka charyzma (Pavel Samokhin - lider, wokalista i trębacz jest Kozakiem znad rostowskiego Donu, zachwyca wysokimi dźwiękami trąbki, robi show na dwóch trąbkach jednocześnie, porywa swoim lekko zachrypniętym głosem).

Razem z Samokhin Band wystąpią soliści Teatru Muzycznego z Łodzi: Paweł Erdman i Michał Mielczarek.

(mat. prasowe)

Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA muzyka hp