Koncert Marka Niedzielskiego w radiowej Trójce [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2021 20:05
Program 3 Polskiego Radia zaprosił na pierwszy po dłuższej przerwie koncert transmitowany "na żywo" z Muzycznego Studia im. Agnieszki Osieckiej. Wystąpił Marek Niedzielski – wrocławski muzyk, wokalista, perkusista oraz tekściarz związany z alternatywną sceną muzyczną. Wydarzenie transmitowaliśmy od godz. 19.05 na antenie radiowej Trójki, a streaming wideo na stronie i Facebooku stacji oraz na kanale YouTube Polskiego Radia.

Marek Niedzielski to wszechstronnie utalentowany muzyk, który komponuje, nagrywa i produkuje swoje piosenki. Od dwóch lat razem z Pawłem Stachowiakiem i Maciejem Knopem pracuje nad autorskimi kompozycjami. W tym czasie ukazała się EP-ka "Pies" oraz singiel "Widmo" wyprodukowany przez hiphopowego producenta Sergiusza. Niedawno trójka artystów rozpoczęła pracę nad płytą w studiu Azymut, gdzie powstał już promocyjny singiel "Gry". Najnowsza piosenka Marka, czyli "Chciałem Ci dać" właśnie pojawiła się w serwisach streamingowych. Można jej również słuchać w Trójce oraz na innych antenach Polskiego Radia. 


Posłuchaj
52:42 2021_03_28 19_06_09_PR3_Koncert_W_Trojce.mp3 Muzyczne historie, wyśpiewane hipnotyzującym głosem. Koncert Marka Niedzielskiego w Trójce

 

Chciałbym zaprosić wszystkich Słuchaczy na koncert, który zabiera z foteli w miejsce, gdzie nie ma nic oprócz muzyki. Wy wyobrazicie sobie, że to tak naprawdę dźwięki z letniej, festiwalowej sceny, a my usłyszymy Wasz głośny aplauz po skończonym utworze. Spędźmy ten super czas razem i choć na chwilę zapomnijmy o wszystkim dookoła. Dodajmy sobie wspólnie trochę nadziei. To ajak, jesteśmy umówieni? – mówił, zapraszając na swój występ Marek Niedzielski.

Koncert  odbył się bez udziału publiczności. Można go było słuchać na antenie Trójki w niedzielę 28 marca od godz. 19.05, a także oglądać w formie wideo na stronie i Facebooku stacji oraz kanale YouTube Polskiego Radia.