Akademia Rozrywki

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2009 13:00
Czy kryzys ma jakieś dobre strony? O tym porozmawia dziś Artur Andrus ze swoim gościem Robertem Górskim.

 A  "Powtórkę z rozrywki" przygotowaną przez Martę Janik zaczniemy słowami Jonasza Kofty "Uśmiechnij się... jutro może być za późno!". Następnie usłyszą Państwo "Balladę o Dzikim Zachodzie" Kabaretu Dudek, skecz Andrzeja Waligórskiego "Mały Carrington", piosenkę Andrzeja Brzeskiego o Michaelu Jacksonie a całość zakończymy wierszem Jonasza Kofty "Niedola idola".

 

Zapraszamy do słuchania!

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.turniej.com.pl <http://www.turniej.com.pl>

XXVI Finał Turnieju Małych Form Satyrycznych

odbędzie się 18 kwietnia. To turniej dla tych, którzy potrafią się śmiać i lubią rozśmieszać innych. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału. Na zgłoszenia organizatorzy czekają już teraz. Szczegółowe terminy (zgłoszeń i eliminacji) podane są w regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej.

Celem Turnieju jest promowanie autorów tekstów, filmów (amatorskich) i rysunków satyrycznych oraz wykonawców estradowych.

Turniej składa się z czterech oddzielnych konkursów na autorskie i wcześniej nigdzie nie publikowane i prezentowane:

teksty satyryczne,

sceniczną prezentację własnych utworów satyrycznych,

filmy satyryczne,

rysunki satyryczne

Król Łgarzy i Książę Łgarzy otrzymują nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego.

Teksty (każdy w 3 egzemplarzach wydruku na papierze) należy nadsyłać do 13 marca 2009 r. (decyduje data stempla pocztowego) wyłącznie przesyłką pocztową pod adres:

Polskie Radio Trójka
ul. Myśliwiecka 3/5/7
00-977 Warszawa
z dopiskiem "Turniej - tekst"

Materiał (film) do konkursu na amatorski film satyryczny należy przesłać na kasecie VHS lub na płycie CDR (także DVD) w terminie do30 marca 2009 r. na adres Stowarzyszenia Turnieju Małych Form Satyrycznych w Bogatyni. Film satyryczny zgłoszony do konkursu nie może trwać dłużej niż 5 minut.

W konkursie na rysunek satyryczny - własne, nigdzie nie publikowane rysunki (na papierze lub ew. w formie elektronicznej na płycie CDR) należy przesłać w terminie do 30 marca 2009 r. na adres Stowarzyszenia Turnieju Małych Form Satyrycznych w Bogatyni.

Czytaj także

Akademia Rozrywki

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2009 13:00
Dzien dobry! Dziś w studiu duet: Maria Czubaszek i Artur Andrus.
rozwiń zwiń